آخرین وضعیت گوشت مرغ و گوشت قرمز در بازار / گوشت منجمد گوساله کیلویی 315 هزار تومان؛ مرغ کیلویی چند؟

آخرین وضعیت گوشت مرغ و گوشت قرمز در بازار / گوشت منجمد گوساله کیلویی 315 هزار تومان؛ مرغ کیلویی چند؟

به گزارش گیلی نت،جبرییل برادری از 1.5 میلیون قطعه جوجه ریزی ماهانه در این استان خبر داد و گفت: حجم جوجه ریزی در دوره های مختلف باعث ثبات قیمت مرغ در استان تهران شده است.

گیلی نت در خبری نوشت:وی اظهار کرد: با توجه به جوجه ریزی بالای 145 میلیون قطعه در ماه و افزایش ضریب خوداتکایی در کشور، جوجه ریزی در استان تهران نیز به بالای 1.5 میلیون قطعه در ماه رسیده که رقم قابل توجهی است.

رییس جهاد کشاورزی استان تهران افزود: طی یک سال اخیر تامین نهاده های دام و طیور باعث تولید مرغ مازاد بر نیاز در کشور شده تا جایی که بازار مرغ با تعادل و ثبات همراه است.

وی تصریح کرد: اکنون قیمت هر کیلوگرم مرغ در عمده فروشی ها 73 هزار تومان و در خرده فروشی ها برای مصرف کنندگان بین 78 تا 82 هزار تومان است.

برادری گفت: عمده مازاد مرغ از طریق وزارت جهاد کشاورزی طبق دستورالعملی برای ذخیره سازی و صادرات ابلاغ شده و از طریق معاونت توسعه بازرگانی و شرکت پشتیبانی امور دام در حال اجراست؛ همچنین ذخایر گوشت مرغ به طور مناسب در استان وجود دارد که در صورت لزوم توزیع خواهد شد.

تولید ماهانه 4700 تن گوشت قرمز

رییس جهاد کشاورزی استان تهران درباره گوشت قرمز گوساله در استان تهران گفت: ماهانه 4 هزار و 700 تن گوشت قرمز در استان تهران تولید می شود که 70 درصد از این میزان گوساله و مابقی گوشت گوسفندی است.

وی اظهار کرد: علاوه بر تولید مناسب دام سنگین در کشور و استان تهران، واردات نیز به ثبات قیمت گوشت قرمز گوساله کمک کرده و بازار به تعادل رسیده است.

برادری تصریح کرد: در بحث گوشت قرمز گوسفندی، با توجه به وضعیت ذخایر داخلی هنوز به واردات گوشت گوسفندی نیاز است.

رییس جهاد کشاورزی استان تهران بیان کرد: همچنان هر کیلوگرم گوشت منجمد گوساله به قیمت 315 هزار تومان در تمامی مراکز عرضه میادین میوه و تره بار تهران تا فروشگاه های زنجیره ای در حال عرضه است و دسترسی آسان به تهیه گوشت گرم وجود دارد.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت گوشت مرغ و گوشت قرمز در بازار / گوشت منجمد گوساله کیلویی 315 هزار تومان؛ مرغ کیلویی چند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت گوشت مرغ و گوشت قرمز در بازار / گوشت منجمد گوساله کیلویی 315 هزار تومان؛ مرغ کیلویی چند؟"، کلیک کنید.