آغاز بهره برداری از طرح های گازرسانی به پنج شهر شمال سیستان و بلوچستان به صورت همزمان

آغاز بهره برداری از طرح های گازرسانی به پنج شهر شمال سیستان و بلوچستان به صورت همزمان

گیلی نت/سیستان و بلوچستان آیین بهره برداری از طرح های گازرسانی به پنج شهر شمال استان سیستان و بلوچستان به صورت همزمان آغاز شد.

به گزارش گیلی نت، آیین بهره برداری از طرح های گازرسانی به پنج شهر شمال استان به صورت همزمان با حضور علی اوجی وزیر نفت در شرکت ملی گاز استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و جواد اوجی وزیر نفت دقایقی قبل به منظور افتتاح چند طرح در بخش صنعت آب، برق و گاز وارد زاهدان شده و مورد استقبال محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان و سایر مسیولان این استان قرار گرفتند.

افتتاح بزرگترین آب شیرین کن فراساحلی در سیستان و بلوچستان و بهره مندی پنج شهر منطقه سیستان از گازطبیعی از طرح های قابل افتتاح در سفر امروز وزیر نیرو و نفت به سیستان و بلوچستان است.

همچنین مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از گازرسانی به 9 شهر و 130 روستای این استان از سوی دولت سیزدهم خبر داد.

محمدرضا میرشکاری در گفت وگو با گیلی نت با تاکید بر اینکه ایفای نقش فعال شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان سبب رونق اقتصاد، تولید، اشتغال آفرینی و کمک به امنیت پایدار استان می شود، افزود: مصداق این موضوع می تواند بهره مندی 13 شهر از مجموع 55 شهر و 144 روستا از مجموع 3280 روستای دارای قابلیت گازرسانی در سیستان و بلوچستان از نعمت گاز باشد که از این تعداد، 9 شهر و 130 روستا در دولت سیزدهم گازرسانی شده اند و عملیات اجرایی گازرسانی به 20 شهر و 350 روستا نیز در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این در حالی است که در مجموع، 5586 کیلومتر شبکه گاز نیز در این استان اجرایی شده که 2315  کیلومتر آن در دولت سیزدهم انجام شده است.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز بهره برداری از طرح های گازرسانی به پنج شهر شمال سیستان و بلوچستان به صورت همزمان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز بهره برداری از طرح های گازرسانی به پنج شهر شمال سیستان و بلوچستان به صورت همزمان"، کلیک کنید.