آغاز ترافیک روان صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

آغاز ترافیک روان صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، سرهنگ علی اصغر شریفی، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز سه شنبه 22 خرداد ماه 1403 از سطح معابر بزرگراه هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در سطح معابر پایتخت بودیم.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ترافیک در بزرگراه های همت، چمران، آبشناسان، حکیم، شیخ فضل الله، زین الدین، بابایی، جناح، یادگار امام (ره)، صیاد، امام علی (ع)، شهید سلیمانی، آزادگان، نواب و خیابان آزادی شروع شده و بدون مشکل در حال حرکت و روان گزارش می شود.

سرهنگ شریفی اظهار داشت: ترافیک در بزرگراه آبشناسان در مسیر غرب به شرق از مقطع اشرفی اصفهانی در حال حرکت، علامه -شقایق خلوت، همت از توانیر در حال تردد و بدون مشکل، بزرگراه شیخ فضل الله پرتردد، بزرگراه بابایی به غرب از روی پل امام علی (ع) سنگین، زین الدین – شمس آباد تخلیه، رسالت – سیدخندان در محدوده شرق به غرب روان و بدون مشکل، شهید سلیمانی از صیاد شیرازی متراکم و نواب از نهم دی سنگین و خیابان آزادی – شهیدان نیز خلوت است.

سرهنگ شریفی از راکبین موتورسیکلت خواست قبل از روشن کردن این وسیله نقلیه، حتماً کلاه کاسکت استاندارد خود را بر سر گذاشته و با این کار جان خود را در تصادفات حفظ کنند. استفاده از کلاه کاسکت استاندارد توسط راکب و سرنشین موتورسیکلت می تواند تصادفات فوتی را به تصادف جرحی و تصادف جرحی را به تصادفات خسارتی تبدیل کند. چرا که کلاه کاسکت از ضرباتی که به سر وارد می شود کاسته و فرد را در مقابل آسیب های وارده حفظ می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز ترافیک روان صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز ترافیک روان صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.