آیت الله رییسی مدیریت دینی را در جامعه پیاده کرد

آیت الله رییسی مدیریت دینی را در جامعه پیاده کرد

گیلی نت/خراسان جنوبی دستیار مردمی سازی رییس جمهور گفت: رییس جمهور شهید مدیریت دینی را به سادگی در جامعه پیاده کرد و پیگیری بسیاری برای کارها انجام می داد

سید احمد عبودتیان، دستیار مردمی سازی رییس جمهور، شب گذشته در دیدار با استاندار خراسان جنوبی، هم در این جلسه گفت: مردم بیرجند و خراسان جنوبی در تشییع پیکر مطهر رییس جمهور شهید به گونه ای داغدار بودند که گویا پدر خود را از دست داده اند.

عبودتیان با اشاره به اینکه آیت الله رییسی هر جا که در سفرها مردم را می دید از خود بی خود می شد و ما به خوبی ایشان را نشناختیم، اظهارکرد: رییس جمهور شهید مدیریت دینی را به سادگی در جامعه پیاده کرد و پیگیری بسیاری برای کارها انجام می داد.

آیت الله شهید رییسی، نسخه اصلی شهیدان رجایی و بهشتی بود

جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی نیز گفت: مردم خراسان جنوبی حضور گسترده ای در تشییع پیکر رییس جمهور شهید در مرکز استان داشتند و با این حضور خود به خوبی حق مطلب را ادا کردند.

به گفته وی؛ بیشترین زحمت انجام این کار بر عهده تشکل های مردمی و با برپایی موکب ها در مسیر تشییع پیکر شهدا بود.

وی خاطر نشان کرد: در گذشته همواره درباره شهید رجایی و شهید مظلوم بهشتی با نسل جوان گفت وگو می کردیم اما مصداقی در این خصوص نداشتیم که آیت الله رییسی به عنوان نسخه اصلی در این خصوص معرفی شد.

استاندار با تاکید بر اینکه در دوران تحریم و بی پولی دولت، عددهای مربوط به اجرای پروژه های عمرانی در خراسان جنوبی میلیاردی است، اظهارکرد: به زودی مرحله اول طرح گاز رسانی از دشتک زابل به نهبندان به  بهره برداری می رسد.

قناعت تصریح کرد: از 510 کیلومتر پروژه راه آهن، 432 کیلومتر آن در خراسان جنوبی است که در این راستا چهار ایستگاه در نهبندان، سربیشه، قاین و بیرجند احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط مطلوبی که در استان ایجاد شده، پیمانکاران راه آهن خواستار نوسازی ماشین آلات خود و واگذاری مدیریت بخشی از این پروژه در سیستان و بلوچستان به خراسان جنوبی شدند.

به گفته وی؛ آیت الله رییسی به خواسته خود رسید اما شهادت رییس جمهور شهید برای ما داغ بزرگی بود.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی مدیریت دینی را در جامعه پیاده کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی مدیریت دینی را در جامعه پیاده کرد"، کلیک کنید.