احتمال ماندن جهانبخش در فاینورد؛ می خواهم در اروپا بازی کنم!

احتمال ماندن جهانبخش در فاینورد؛ می خواهم در اروپا بازی کنم!

به گزارش خبرگزاری گیلی نت؛ علیرضا جهانبخش در گفت وگو با سایت «ESPN»، پس از خداحافظی با هواداران تیم فوتبال فاینورد در دیدار روز گذشته (یکشنبه) مقابل اکسلسیور که به برتری 4 بر صفر فاینورد انجامید، اظهار داشت: سه سال فوق العاده را در فاینورد گذراندم و لحظات خوب زیادی را در این تیم تجربه کردم. با هواداران خداحافظی کردم، اما شما نمی دانید چه اتفاقی در آینده رخ می دهد.

وی در مورد وضعیت ادامه همکاری خود با باشگاه فاینورد خاطرنشان کرد: فاینورد هنوز با مدیر برنامه های من مذاکره می کند و خودم دوست دارم در اروپا بمانم. از لحاظ ذهنیت و فیزیکی هنوز می توانم در بالاترین سطح بازی کنم. دو مسابقه در تیم ملی ایران خواهم داشت و پس از آن به تعطیلات می روم. سپس باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

وینگر تیم ملی ایران با تمجید از سرمربی فعلی فاینورد که همانند جهانبخش از این تیم جدا شد، با اشاره به سرمربیگری قریب الوقوع وی در لیورپول گفت: انگار روز گذشته بود که او برای اولین بار با من تماس گرفت. اسلوت فردی فوق العاده است و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. آرنه شایستگی این گام را دارد. لیگ برتر (نسبت به لیگ اردویژه هلند) کاملاً متفاوت است و اطمینان دارم اسلوت با کیفیت و دیدگاهی که دارد، عملکرد خوبی خواهد داشت.

جهانبخش که طی سه سال اخیر در تیم فاینورد عضویت داشته، در 106 مسابقه با پیراهن این تیم به میدان رفته و آمار 17 گل و 16 پاس گل را ثبت کرده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال ماندن جهانبخش در فاینورد؛ می خواهم در اروپا بازی کنم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال ماندن جهانبخش در فاینورد؛ می خواهم در اروپا بازی کنم!"، کلیک کنید.