امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان دکتری

در گفت وگو با گیلی نت مطرح شد؛

امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان دکتری

مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت داوطلبان مقطع دکتری برای انتخاب رشته امشب (دوشنبه، 10 اردیبهشت) پایان می یابد.

علیرضا کریمیان، مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت اظهار کرد: تاکنون بیش از 86 هزار نفر از دواطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی 1403 نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده اند و این مهلت امشب پایان می

وی افزود: پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز سال 1403 در تاریخ 1403/01/28و اطلاعیه های اصلاح آن به تاریخ های 02 و 1403/02/05، ضمن اعلام اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در این آزمون می رساند برای فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (1403/02/08) برای انتخاب رشته اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز دوشنبه به تاریخ 1403/02/10نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند؛ بنابراین داوطلبان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.

کریمیان تصریح کرد: در ضمن آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام کرده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام کنند.

وی گفت: برای مشاهده فایل اصلاحات سری سوم مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال 1403 و بارگذاری فایل های مرتبط اینجا را کلیک کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان دکتری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان دکتری"، کلیک کنید.