انجام 4ماموریت ویژه پلیسی در استان سمنان/ 5نفر دستگیر شدند – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

انجام 4ماموریت ویژه پلیسی در استان سمنان/ 5نفر دستگیر شدند - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، سردار جلیل موقوفه ای غروب شنبه در گفت وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه امروز چهار ماموریت ویژه پلیسی در استان به انجام رسید، ابراز داشت: سه سارق و دو قاچاقچی سیگار و گازوییل دستگیر شدند.

وی بابیان اینکه در مهمترین رویداد پلیسی سارق به عنف در میامی دستگیر شد، افزود: خانم پنجاه ساله برای رفتن به محل کار خود سوار خودرو پژو پارس شد که میانه راه راننده با تهدید چاقو انگشتر، گوشواره و گردنبند طلا خانم پنجاه ساله را سرقت و متواری شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه پلیس کمتر از 48 ساعت خودرو و مالک را شناسایی و سارق را دستگیر کرد، ابراز داشت: از مخفیگاه متهم اموال سرقتی نیز کشف شد.

موقوفه ای بابیان اینکه دو سارق هنگام سرقت زردآلو از باغات شاهرود دستگیر و به انجام هفت فقره سرقت اعتراف کردند، تصریح کرد: روز گذشته نیز در عملیات دیگری دو سارق باغات این شهر به دام پلیس افتادند.

وی از کشف 43 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال از خودرو عبوری شهرستان سرخه خبر داد و افزود: خودرو ایسوزو توقیف و راننده دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه کشفیات این خودرو شامل 360 عدد تنباکو غیر بهداشتی، 43 هزار نخ انواع سیگار، لوازم خانگی و کشاورزی قاچاق بود، ابراز داشت: راننده قصد انتقال محوله در پوشش بار مجاز به تهران را داشت که در سرخه زمین گیر شد.

موقوفه ای بابیان اینکه هزار لیتر سوخت قاچاق از یک خودرو تانکر عبوری محور مواصلاتی میامی کشف شد، تصریح کرد: راننده محموله را از شهرستان همجوار بارگیری و قصد انتقال به یکی از روستاهای میامی را داشت که با هوشیاری ماموران از حرکت ایستاد.

وی بابیان اینکه محموله به شرکت پخش فرآورده های نفتی تحویل داده شد، افزود: متهم دستگیر و تانکر توقیف شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجام 4ماموریت ویژه پلیسی در استان سمنان/ 5نفر دستگیر شدند – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجام 4ماموریت ویژه پلیسی در استان سمنان/ 5نفر دستگیر شدند – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.