انفجار شدید یک منزل مسکونی در میدان نامجو

آفتاب نیوز :

سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: وقوع یک مورد حادثه انفجار در ساختمان مسکونی در ساعت 15 دقیقه بامداد امروز به سامانه 15 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه واقع در میدان نامجو، خیابان شیخ صفی اعزام کرد.

وی با بیان اینکه نخستین گروه از آتش نشانان حدود سه دقیقه پس از اولین تماس در محل حاضر شدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که انفجار در یک ساختمان چهار طبقه مسکونی که در هر طبقه آن واحدی حدودا 44 متری قرار داشت رخ داده و شدت آن به حدی بوده که شیشه ها و درها و پنجره های این ساختمان و چندین ساختمان اطراف تخریب شده و حتی خساراتی نیز به دیوار و سقف ساختمان وارد شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه کانون این انفجار، واحد مسکونی واقع در طبقه چهارم این ساختمان بود، گفت: در همین واحد حریقی جزیی نیز رخ داده بود که آتش نشانان نسبت به اطفاءآن اقدام کردند. همچنین یک آقای حدودا 35 ساله نیز در این واحد مسکونی دچار مصدومیت و سوختگی شد که برای انتقال برای مراکز درمانی از سوی آتش نشانان در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.

ملکی با بیان اینکه به یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیز در پارکینگ این ساختمان خساراتی وارد شد، گفت: عوامل آتش نشانی اقدام به جستجو در این ساختمان و ساختمان های اطراف کردند و خوشبختانه علیرغم شدت بالای انفجار، به جز همان یک مورد ، مورد خسارت جانی دیگری وجود نداشت.

به گفته وی آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل به عوامل انتظامی و مالکان، در ساعت 2:18 بامداد امروز به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه های خود بازگشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و خدمات ایمنی شهر تهران درباره علت وقوع این حادثه نیز اظهارکرد: بررسی های اولیه حاکی از آن است که نشت گاز و جرقه سبب وقوع این حادثه شده است. با این وجود بررسی های تکمیلی آتش نشانان همچنان درحال انجام است.

انفجار شدید یک منزل مسکونی در میدان نامجو

انفجار شدید یک منزل مسکونی در میدان نامجو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انفجار شدید یک منزل مسکونی در میدان نامجو" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انفجار شدید یک منزل مسکونی در میدان نامجو"، کلیک کنید.