اوسمار: 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است

به روز رسانی

اوسمار: 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما از سه بازی سخت بیرون آمدیم و بازی های در 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت، اوسمار ویرا در نشست خبری پیش از بازی با هوادار اظهار کرد: به اواخر لیگ می رسیم و چهار بازی باقی مانده خیلی حساس است. از سه بازی سخت آمدیم. در برخی دیدارها یار کمتری داشتیم و بازی ها برایمان سخت شد اما احساسی بود.

سرمربی پرسپولیس افزود: با وجود تمام حساسیت ها و دیدارهای سختی که داشتیم، بازیکنان ما رشد خوبی داشتند و با وفق با شرایط بازی های خوبی انجام دادند. فردا هم با هواداری بازی داریم که خیلی خوب بازی می کند و در هفت دیدار اخیرش بدون شکست بوده است. بازی با ملوان در شمال کشور خیلی سخت است اما آنها خیلی خوب بودند. فردا بازی خوبی خواهیم داشت زیرا زمین شرایط خوبی دارد و هوادار هم تیم خوبی است که با سیستم ها و ترکیب های مختلفی بازی می کند.

وی درواکنش به اخراج بازیکنان در مسابقات تاکید کرد: نمی شود جلوی درگیری بازیکن سر یک توپ در جریان بازی را گرفت. هرچند کارت گرفتن از لحاظ روحی و احساسی به خود بازیکن و نفرات داخل و خارج از زمین یا مربیان فشار می آورد اما بچه ها روی خودشان کار می کنند تا هم رقابتی کار کرده و جنگندگی داشته باشند و هم خودشان را کنترل کنند تا چنین اتفاقاتی نیفتد.

اوسمار در خصوص اجرای متفاوت قانون مثل برخورد با مصاحبه ها پس از بازی یا سخت گیری داوران در زمین،تصریح کرد: برخی مسایل خارج از قدرت سرمربی است و برای این کارها هییت مدیره، مدیرعامل و افشین پیروانی بیشتر می توانند کمک کنند. ما و بازیکنان سعی داریم تمام تمرکزمان روی بازی ها باشد و آنها را به خوبی انجام بدهیم. فردا هم بازی مهمی داریم. باید کار استراتژی، تاکتیکی و تکنیکی را خوب انجام بدهیم تا نتیجه خوبی بگیریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوسمار: 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوسمار: 4 بازی باقی مانده خیلی حساس است"، کلیک کنید.