ایجاد بازارچه های تخصصی آبزیان در 10 تا 12 کلان شهر – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

ایجاد بازارچه های تخصصی آبزیان در 10 تا 12 کلان شهر - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، روند پیشرفت تدوین نقشه راه توسعه آبزی پروری و زنجیره ارزش آبزیان در نشستی با حضور معاون اقتصادی وزارت کشور و معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست، گزارش سازمان شیلات در خصوص زنجیره ارزش ارایه شده و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با توجه به نقش حمایتی وزارت کشور، مقرر شد این وزارتخانه با وزارت جهاد کشاورزی در راستای تامین بودجه مورد نیاز برای ایجاد زنجیره ارزش همکاری های بیشتری داشته باشند.

در ادامه برنامه ریزی شد سازمان صنایع کوچک به عنوان ناظران فنی تشکیل زنجیره ارزش، طرح های مناسب را به وزارت کشور تحویل دهد و سازمان شیلات نیز نقشه راه زنجیره های راهبردی را تا نیمه تیر ماه امسال به وزارت کشور ارایه کند.

همچنین مقرر شد پروژه های اولویت دار سازمان شیلات ایران به وزارت کشور اعلام شود تا برای تامین زمین و سایر موارد، استانداری ها اقدامات لازم را به انجام برسانند. برای ایجاد بازارچه های تخصصی آبزیان در 10 تا 12 کلان شهر نیز تعیین شد، تا اقداماتی همچون تخصیص زمین و جذب سرمایه گذار از طریق وزارت کشور انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد بازارچه های تخصصی آبزیان در 10 تا 12 کلان شهر – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد بازارچه های تخصصی آبزیان در 10 تا 12 کلان شهر – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.