ایجاد شعبه ویژه برای پیگیری و رسیدگی به اخذ رشوه در شهرداری – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

ایجاد شعبه ویژه برای پیگیری و رسیدگی به اخذ رشوه در شهرداری - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزار، گیلی نت، محمدعلی الفت پور با اشاره به تصویب ایجاد شعبه ویژه جهت پیگیری و رسیدگی به اخذ رشوه در شهرداری تهران گفت: حفظ سلامت اداری در شهرداری به عنوان یکی از مجموعه هایی که به طور مستقیم با شهروندان سروکار دارد، نقش بسیار مهمی در اعتمادسازی و ارتقای سرمایه اجتماعی دارد و اهمیت این امر زمانی آشکار می شود که مجموعه شهرداری تهران به عنوان یکی از سازمان های پیشرو در امر مبارزه با فساد، بتواند با پیگیری و رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان خود و انتشار نتایج حاصله، گامی اساسی و اجرایی در این زمینه بردارد و از این طریق ضمن جلب اعتماد شهروندان سرمایه اجتماعی قابل ملاحظه ای برای شهرداری تهران کسب شود.

دبیر کمیته برنامه ریزی و نظارت ستاد ارتقا سلامت اداری با اشاره به اینکه بخش عمده ای از راهکارها و استراتژی های مبارزه با فساد و ارتقا سلامت اداری، خصوصاً ارتشاء از طریق احصاء نظرات و ایده ها و مطالعات گذشته شناسایی و بررسی شده است، خاطرنشان کرد: تلاش در جهت اجرایی ساختن آن ها، بی شک یکی از مهم ترین اقدامات این حوزه خواهد بود که به واسطه آشنایی با موضوع و به سبب آگاهی از شرایط و اقتضایات شهرداری تهران، راهبردها و راهکارهایی نیز در زمینه های اقتصادی، اداری، مدیریتی، فرهنگی، قانونی و قضایی، مدیریت اخلاق حرفه ای، اجتماعی، اطلاع رسانی و شفاف سازی ارایه شده است که هم به لحاظ موضوعی و هم اجرایی قابل توجه و اجرا هستند.

بر اساس گزارش سایت شهر، الفت پور در پایان تصریح کرد: با توجه به تلاش های صورت گرفته در این زمینه و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و تخصصی، تشکیل شعبه ای مشخص و ویژه جهت پیگیری اخذ رشوه در شهرداری تهران، توسط اداره کل دفتر هماهنگی هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان و کمیته های انضباطی در دست اقدام است و پرونده های مرتبط در این خصوص با حساسیت بالا و در اسرع وقت، بررسی و تا حصول نتیجه، پیگیری می گردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد شعبه ویژه برای پیگیری و رسیدگی به اخذ رشوه در شهرداری – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد شعبه ویژه برای پیگیری و رسیدگی به اخذ رشوه در شهرداری – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.