بازی شمس آذر در برابر پرسپولیس تهاجمی خواهد بود

بازی شمس آذر در برابر پرسپولیس تهاجمی خواهد بود

گیلی نت/قزوین یک کارشناس فوتبال گفت: شمس آذر انگیزه های بالایی برای یک بازی تهاجمی در مقابل پرسپولیس دارد.

سید احسان میرزاده در گفت وگو با گیلی نت با اشاره به عملکرد پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان و نتیجه قابل توجه این بازی در رسیدن این تیم به صدر جدول لیگ برتر، اظهار کرد: بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان را باید به 2 بخش تقسیم کرد و آن هم پیش و پس از 10 نفره شدن استقلال خوزستان است.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: استقلال خوزستان که در خطر سقوط از لیگ برتر قرار دارد با انگیزه مضاعف در این بازی ظاهر شده بود و از ابتدای بازی هم طوری وارد زمین شد که بتواند یک امتیاز را بگیرد ولی خیلی زود به گل رسید و باعث شد مقداری شیرازه تیم پرسپولیس از هم بپاشد و آن تمرکز کافی برای ادامه کار را نداشته باشد.

وی بیان کرد: پنج دقیقه ابتدایی و انتهایی هر نیمه در فوتبال حایز اهمیت است و در روانشناسی ورزشی هم به این امر تاکید می شود و دلیل آن این است که تمرکز بازیکنان در این زمان متزلزل است چون در ابتدا هنوز گرم نشده اند و در انتها تمرکز کافی را ندارند و دیدیم که استقلال خوزستان در پنج دقیقه ابتدایی یک گل و در پنج دقیقه انتهایی نیمه اول 2 گل به ثمر رساند.

میرزاده گفت: پرسپولیس که در پایان نیمه اول وضعیت بازی را از دست رفته می دید از نیمه دوم با انگیزه های بالایی وارد زمین شد ولی با فشارهای مختلف از جمله فشار تماشاچیان، فشار از دست دادن جام و مواردی از این جنس روبه رو بود و موفق نبودند تا جایی که تیم استقلال خوزستان 10 نفره شد و بعد این اتفاق پرسپولیس مجالی پیدا کرد با استفاده از خستگی تیم مقابل بازگشت رویایی را رقم بزند و در عرض تقریبا 20 دقیقه نتیجه را برگرداند.

این کارشناس فوتبال در ادامه با اشاره به بازی پیش روی شمس آذر قزوین که با پرسپولیس خواهد بود، بیان کرد: پیش بینی برای بازی پیش روی این 2 تیم واقعاً کار دشواری است، انگیزه های هر 2 تیم در این بازی بسیار بالا خواهد بود. پرسپولیس با برد در این بازی قهرمانی خود را مسجل خواهد کرد و از طرفی هم شمس آذر در زمین خودش به تیم های دیگر باج نمی دهد و این رفتار را مقابل تیم هایی نظیر استقلال و سپاهان دیده ایم.

میرزاده در پایان گفت: تیم های مختلف هم وقتی وارد قزوین می شوند حساب ویژه ای روی شمس آذر و استادیوم سردار آزادگان که هواداران به طور جدی در آن تیم را مورد حمایت قرار می دهند باز می کنند لذا پیش بینی این بازی کار دشواری خواهد بود. آنچه شمس آذر در این فصل نشان داده این است که این تیم یک تیم دفاعی نیست بلکه کاملاً تهاجمی است و انتظار می رود در این بازی هم با انگیزه بالا و قدرتمند ظاهر شود.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازی شمس آذر در برابر پرسپولیس تهاجمی خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازی شمس آذر در برابر پرسپولیس تهاجمی خواهد بود"، کلیک کنید.