باید برای حل مشکلات اقتصادی مردم فکری اساسی کرد – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

باید برای حل مشکلات اقتصادی مردم فکری اساسی کرد - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، آیت الله علی کریمی جهرمی پیش از ظهر شنبه در دیدار مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: انجام کار برای پروردگار اصل و ملاک است و در صورتی که خداوند را یاری دهید او نیز نصرت خود را همراه خواهد کرد و در صورتی که لغزشتی داشته باشید جلوی آن را خواهد گرفت.

این استاد برجسته اخلاق حوزه علمیه قم با بیان اینکه امروز در کشور ما جوانان دچار حیرت هستند افزود: جوانان برای امر ازدواج، اشتغال و معیشت خود دچار حیران هستند و آنان از نظر اخلاقی نیز با مشکلاتی مواجه شده اند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور گفت: امروز اقشار مختلف مردم در زمینه اقتصادی مشکلاتی دارند که باید برای حل آن تلاش و فکری اساسی کرد.

در ابتدای این دیدار نیز مسعود پزشکیان در سخنانی به اهمیت برگزاری انتخابات و حضور گسترده مردم در پای صندوق ها رای و تلاش برای حل مشکلات کشور اشاره کرد.

رضا صالحی امیری معاون فرهنگی ستاد، بهرام سرمست استاندار اسبق قم و رییس ستاد مرکزی این کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان قم و همچنین زهرا پزشکیان دختر مسعود پزشکیان و تعدادی از اعضای ستاد وی در استان قم نیز در این دیدار حاضر بودند.

مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح شنبه در سفر تبلیغاتی به قم آمد و در بدو ورود به این شهر در محل عوارضی قم- تهران، مورد استقبال حامیان خود قرار گرفت و سپس به زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه علیهم السلام رفت.

فعالیت رسمی ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان نیز با حضور وی در استان قم آغاز شد.

دیدار با آیت الله جوادی آملی از مراجع عظام تقلید نیز از دیگر برنامه های پزشکیان در سفر به قم است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باید برای حل مشکلات اقتصادی مردم فکری اساسی کرد – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باید برای حل مشکلات اقتصادی مردم فکری اساسی کرد – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.