برتری اتریش برابر لهستان/«لواندوفسکی» در آستانه حذف از جام – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

برتری اتریش برابر لهستان/«لواندوفسکی» در آستانه حذف از جام - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، تیم های ملی فوتبال لهستان و اتریش در دومین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های جام ملت های اروپا (یورو ۲۰۲۴) امروز جمعه از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه «المپیک برلین» به مصاف هم رفتند که اتریش موفق شد با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را مغلوب کند.

اتریش و لهستان که در گروه مرگ مسابقات قرار دارند دیدار نخست خود را با شکست پشت سر گذاشتند. اتریش در بازی اول با نتیجه یک بر صفر مغلوب فرانسه شد و لهستان با نتیجه ۲ بر یک از هلند شکست خورد.

در این مسابقه تیم اتریش بود که برتری نسبی نسبت به حریف خود داشت و توانست در دقیقه ۹ توسط «ترائونر» به گل اول برسد. اما این پایان کار در نیمه اول نبود و لهستان که نمی خواست نیمه اول را بازنده به رختکن برود حملات خود را آغاز کرد و در دقیقه ۳۰ توسط «کریشتوف پیانتک» به گل تساوی دست پیدا کرد.

در حالی که بازی با تساوی دنبال می شد «رابرت لواندوفسکی» ستاره بارسلونایی لهستان که در دیدار اول به دلیل مصدومیت فرصت بازی پیدا نکرده بود و در این بازی هم از روی نیمکت کار را آغاز کرده بود در دقیقه ۶۰ وارد زمین شد تا هواداران لهستان به پیروزی امیدوار باشند.

اما این اتفاق رقم نخورد و این اتریش بود که در دقیقه ۶۶ توسط «کریستوف بوامگارتنر» به گل دوم دست پیدا کرد.

اتریش پس از این گل عقب ننشست همچنان به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ۷۷ صاحب یک ضربه پنالتی شد و «مارکو آرناتوویچ» موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه لهستان را برای بار سوم باز کند.

در جدول رده بندی این گروه، هلند، فرانسه و اتریش با ۳ امتیاز صدرنشین هستند و لهستان بدون امتیاز در انتهای گروه قرار دارد تا کار یاران لواندوفسکی برای صعود به مرحله بعد سخت شود.

اتریش در دیدار آخر باید به مصاف هلند برود و لهستان هم با فرانسه دیدار خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برتری اتریش برابر لهستان/«لواندوفسکی» در آستانه حذف از جام – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برتری اتریش برابر لهستان/«لواندوفسکی» در آستانه حذف از جام – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.