بیرانوند: بهترین نسل تاریخ پرسپولیسیم و از نسل 98 هم بهتریم!

بیرانوند: بهترین نسل تاریخ پرسپولیسیم و از نسل 98 هم بهتریم!

به گزارش خبرگزاری گیلی نت؛ پس از حدف تیم ملی ایران از مسابقات جام ملت های آسیا، علیرضا بیرانوند مدعی شد تیم فعلی بهترین نسل تاریخ فوتبال ایران است. ادعایی که با واکنش های زیادی همراه شد و خیلی ها از دروازه بان ملی پوش پرسپولیس انتقاد کردند.

بیرانوند در گفتگوی اخیر خود با عادل فردوسی پور، ادعای قبلی خود را تکرار کرد و گفت: «به جرات نسلی که از زمان برانکو تشکیل شد، بهترین نسل تاریخ پرسپولیس است. با تمام احترامی که قایل هستم، نسل های قبلی چند بار قهرمان شدند؟ یک اتفاق بدی که افتاد و پیشکسوتان خیلی از دستم ناراحت شدند، گفتم بهترین نسل فوتبالی هستیم. من منظورم بعد از انقلاب بود. به کسانی که قبل از انقلاب بودند افتخار می کنیم و دست بوس آن ها هستیم. می دانیم چه کار بزرگی کردند. بعد از انقلاب، بهترین نسل همین نسل است. از نظر صعود به جام جهانی و امتیازات جام جهانی و بازی هایی که در جام ملت ها کردیم. اگر این ها را حساب کنیم بهترین نسل می شود.»

او در ادامه گفت: «نسل فعلی در مقابل 98، 3 بار پشت هم جام جهانی رفته است. آن ها آدم های بزرگی هستند. خداداد عزیزی گفت نسل ما چند توپ طلا دارد؟ اگر سردار آزمون، مهدی طارمی، سامان قدوس و علیرضا جهانبخش در ایران بازی می کردند، مرد سال آسیا نمی شدند؟ من خودم اولین دروازه بانی بودم که بین 3 نفر رفتم. عبدالکریم حسن حق من را خورد و به او هم گفتم.»

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیرانوند: بهترین نسل تاریخ پرسپولیسیم و از نسل 98 هم بهتریم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیرانوند: بهترین نسل تاریخ پرسپولیسیم و از نسل 98 هم بهتریم!"، کلیک کنید.