بیش از 200 هنرمند شهادت خادمان ملت ایران را تسلیت گفتند

بیش از 200 هنرمند شهادت خادمان ملت ایران را تسلیت گفتند

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، بیش از 200 نفر از اهالی فرهنگ و هنر در پی شهادت خادمان ملت ایران در پیامی با رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و مردم ایران ابراز همدردی کردند.

محمدمهدی دادمان، محمد خزایی، محمد عسگری، حبیب والی نژاد، سیدمحمود رضوی، مژده لواسانی، محیا دهقانی، آزیتا ترکاشوند، وحید یامین پور، بهروز افخمی، رضا میرکریمی، حسین دارابی، جهانبخش سلطانی، جلیل سامان، محمدرضا شفیعی، حمید شاه آبادی، شهریار بحرانی، عبدالحمید قدیریان، محمدحسین قاسمی، شهاب مرادی، المیرا شریف مقدم، ملیکا زارعی، پیمان طالبی، فضه سادات حسینی، محمدرضا شفاه، مجید شاه حسینی، حبیب ایل بیگی، محمد سرشار، بابک خواجه پاشا، مرتضی گودرزی دیباج، افشین علا، محمود بابایی، امیرعباس ربیعی، بهزاد دانشگر، اعظم بروجردی و محمد مهدی شیخ صراف از جمله هنرمندانی هستند که نام شان در این پیام دیده می شود.

متن پیام تسلیت اهالی فرهنگ و هنر در پی شهادت سیدابراهیم رییسی و هیات همراه وی، بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر تاریخ پرافتخار سرزمین ایران به خون سرخ شهیدان آغشته شد تا مسیر باشکوه ملت فداکار ایران با صدای پرطنین شهادت، جلوه گر شود. شهادت رییس جمهور و هیات همراه وی ثابت کرد در این جهان روزمرگی های تکراری و این جهانِ خو گرفته به دنیاطلبی، هنوز هم نور شهادت راه گشای مسیر مجاهدان راه حق است. یاد این شهیدان سرافراز گرامی باد که عمر خود را وقف خدمت به مردم و سربازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده بودند؛ به راستی شهادت چه پاداش نیکویی است برای آنان.

اهالی فرهنگ و هنر ایران، سوگ شهادت رییس جمهور مردمی آیت الله رییسی، وزیر امور خارجه انقلابی دکتر امیرعبداللهیان، امام جمعه محبوب تبریز آیت الله آل هاشم، استاندار خدوم آذربایجان شرقی دکتر رحمتی و دیگر همراهانشان را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)؛ مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و همه دلبستگان این نظام اسلامی در سرتاسر دنیا تبریک و تسلیت می گوید. شهادت خادمان مردم در تاریخ انقلاب اسلامی رخدادی پر سابقه و گواهی بر حقانیت مسیر این ملت است.

این نظام مقدس در مدت زمان حیات خود روزهای چنین سختی را بسیار پشت سر گذاشته است. اکنون نیز بی شک ملت سربلند ایران از این نقطه تاریخی با هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب عبور خواهد کرد؛ ان شاءالله.»

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیش از 200 هنرمند شهادت خادمان ملت ایران را تسلیت گفتند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیش از 200 هنرمند شهادت خادمان ملت ایران را تسلیت گفتند"، کلیک کنید.