تسهیلات هزار میلیاردی توسعه صنعت گاز به دانش بنیان ها

تسهیلات هزار میلیاردی توسعه صنعت گاز به دانش بنیان ها

معاون وزیر نفت گفت: دانش بنیان های برای کمک به توسعه صنعت گاز کشور هزار میلیارد تومان تسهیلات می گیرند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری علم و فناری گیلی نت، مجید چگنی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در حاشیه بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش گفت: در سال جاری حدود هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اعطا به شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم که شرکت های دانش بنیان در کشور به واسطه این اعتبار بتوانند تجهیزات و امکانات مورد نیاز گاز کشور را تهیه کنند.

معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نیز گفت: بیش از 7 هزار میلیارد تومان قرارداد با شرکت های دانش بنیان عقد شده است. با توجه به همکاری گسترده شرکت ملی گاز با شرکت های دانش بنیان می توان گفت که هم اکنون حدود 90 درصد اقلام و تجهیزات مورد نیاز گاز کشور بومی شده است و با استاندارد جهانی در حال استفاده است.

وی ادامه داد: امیدواریم که شرکت های دانش بنیان ما به واسطه این اعتبار بتوانند تجهیزات و امکانات مورد نیاز گاز کشور را تهیه کنند.

چگنی ادامه داد: 130 هزار تسهیلات بانکی قرض الحسنه برای خانواده های کم برخوردار با تصویب هییت وزیران انجام شد. همچنین طرح پروژه خط لوله گاز ما در استان سیستان و بلوچستان و تغذیه کنارک در حال پیشروی است. با توجه به اهمیت شرکت های دانش بنیان باید تاکید کنیم که حمایت 100 درصدی ما از شرکت های دانش بنیان ادامه دارد و امیدواریم با حمایت از شرکت های دانش بنیان که ما را از تحریم مصون می کنند بتوانیم موجبات رشد شرکت لی گاز ایران را مهیا کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسهیلات هزار میلیاردی توسعه صنعت گاز به دانش بنیان ها" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسهیلات هزار میلیاردی توسعه صنعت گاز به دانش بنیان ها"، کلیک کنید.