تسهیل گری و رفع موانع برای فعالیت سرمایه گذاران در دستور کار شرکت عمران و خدمات کیش

تسهیل گری و رفع موانع برای فعالیت سرمایه گذاران در دستور کار شرکت عمران و خدمات کیش

به گزارش خبرگزاری گیلی نت از کیش ، در نشستی صمیمی که با حضور محمد مهدی احمدی سرپرست شرکت عمران،آب و خدمات کیش و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جزیره در دفتر انجمن سازندگان کیش برگزار شد راهکارهای توسعه فعالیت ها به ویژه در عرصه صنعت ساختمان بررسی و در خصوص رفع مشکلات در این حوزه بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست محمد مهدی احمدی با تاکید بر ضرورت تکریم مراجعان و پیگیری مطالبات مردمی گفت: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی که برای توسعه و آبادانی جزیره زیبای کیش عمر و سرمایه خود را صرف کرده اند سرمایه های ملی محسوب می شوند ، ما نیز ضمن پایبندی کامل به قوانین و رعایت ضوابط ، از توان موجود برای تسهیل گری ، تامین زیر ساخت ها ، و رفع موانع بهره خواهیم گرفت تا شاهد رونق فضای کسب و کار در این منطقه باشیم.
سرپرست شرکت عمران،آب و خدمات تصریح کرد: درراستای تقویت تعاملات و پاسخگویی به مطالبات فعالان اقتصادی جلسات گفتگو با هریک سرمایه گذاران و بررسی جزئیات هر طرح با جدیت ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش تسریع و هوشمند سازی فرایندها ، نظارت بر اجرای صحیح ضوابط و قوانین، تقویت توان تخصصی منابع انسانی، ، مکانیزه کردن خدمات شهری با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته، رویکرد حمایتی و تعامل با سرمایه گذاران و استفاده صحیح از مزایای قانونی برای رشد و توسعه اقتصادی کیش از جمله موارد مطرح شده از سوی سرمایه گذاران حاضر در این نشست بود .
لازم به ذکر است مجمع سازندگان کیش نهادی اجتماعی متشکل از سرمایه‌گذاران این جزیره است که با هدف اعتلای صنعت ساختمان و رونق کارآفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب ونیل به توسعه اقتصادی و اجتماعی جزیره کیش در سال ۱۳۹۹ به ثبت رسیده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسهیل گری و رفع موانع برای فعالیت سرمایه گذاران در دستور کار شرکت عمران و خدمات کیش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسهیل گری و رفع موانع برای فعالیت سرمایه گذاران در دستور کار شرکت عمران و خدمات کیش"، کلیک کنید.