تشریح راهبردهای نوین بانک صادرات ایران در دیدار با فعالان این صنعت

تشریح راهبردهای نوین بانک صادرات ایران در دیدار با فعالان این صنعت

مدیرعامل بانک صادرات ایران در دومین روز از برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با برخی دیگر از مدیران شرکت ها و فعالان این صنعت دیدار و راهبردهای نوین برای تامین مالی این صنایع را تشریح کرد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت، محسن سیفی در این بازدیدها که به همراه مهدی اقبالی راد عضو هییت مدیره، محمد وطن پور معاون بانکداری جامع و برخی دیگر از مدیران ارشد بانک همراه بود، راهکارها و راهبردهای نوین بانک صادرات ایران را در تامین مالی صنعت نفت و بخش های مختلف آن تشریح و آمادگی این بانک برای پشتیبانی از تولید و عملیاتی کردن طرح های زیربنایی و ایجاد ارزش افزوده در زیرمجموعه های صنعت نفت را اعلام کرد.

سیفی در این نمایشگاه با مدیران عامل و اعضای هییت مدیره بیش از 10 شرکت بزرگ و فعال از جمله  شرکت های پتروشیمی زاگرس، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو)، اکسیر نوین فرآیند آسیا( تولیدکننده کاتالیست در صنعت نفت)، پترو تامین فهم( تولیدکننده شیرین کننده گاز ) ، پناه صنعت پارت( پیمانکار طراحی، اجرا و راه اندازی پروژه های صنعت نفت)، نفت بهران، مهندسی و ساختمان صنایع نفت(OIEC)، پتروپارس، صنایع دریایی صدرا و برخی دیگر از فعالان و پیشکسوتان این صنایع دیدار کرد.

او در این دیدارها با تشریح شرایط و تلاش مدیران اقتصادی کشور برای ساماندهی بهتر بازار پول و تامین اعتبار بهینه بنگاه های اقتصادی، تولیدی و صنعتی و کاستن از تورم ، به ابزارهای متنوع و نوین بانک صادرات ایران از جمله عملیاتی شدن بسته کامل برات، سفته، چک و توثیق الکترونیکی دارایی  و همچنین تجربه طولانی مدت در استفاده از ابزارهای متنوع تعهداتی در کنار تسهیلات  ریالی را نقطه قوت ابزارهای پولی بانک صادرات ایران برشمرد و محصولاتی همچون پتروصادپلاس این بانک را برای ارایه بسته کامل خدمات تخصصی تامین مالی به فعالان این صنعت معرفی کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشریح راهبردهای نوین بانک صادرات ایران در دیدار با فعالان این صنعت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشریح راهبردهای نوین بانک صادرات ایران در دیدار با فعالان این صنعت"، کلیک کنید.