تصادف خونین خودرو در شوش چهار کشته و دو مصدوم برجا گذاشت

تصادف خونین خودرو در شوش چهار کشته و دو مصدوم برجا گذاشت

سیدمحمد موسوی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار گیلی نت اظهار داشت: این حادثه ساعت 9:47 دقیقه امروز جمعه 25خرداد رخ داد که برای امدادرسانی به مصدومان یک اکیپ امداد و نجات از ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه در 10 کیلومتری محور شوش – اندیمشک رخ داد سبب گرفتار شدن سرنشینان خودرو 405 در داخل آن شد، افزود: با تلاش نیروهای امدادی آتش نشانی، مصدومان و کشته شدگان از داخل این خودرو رها سازی شدند و مصدومان توسط نیروهای امدادی اورژانس به بیمارستان نظام مافی شوش انتقال یافتند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوش در این حادثه متاسفانه که سه دختر 8، 15، 26 یک پسر 10 ساله براثر شدت جراحات متاسفانه پیش از رسیدن اورژانس به بیمارستان جان خود را دست دادند.

موسوی گفت: مصدومان این حادثه پس از درمان اولیه، با آمبولانس اورژانس به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل می شوند که حال آنها وخیم گزارش شده است.

وی بیان کرد: برای امداد رسانی به این حادثه که علت آن در دست بررسی است 4 نفر نیروی عملیاتی آتش نشانی به همراه یک دستگاه خودرو امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف خونین خودرو در شوش چهار کشته و دو مصدوم برجا گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف خونین خودرو در شوش چهار کشته و دو مصدوم برجا گذاشت"، کلیک کنید.