تغییر شدید قیمت‌ها در بازار طلا/ حباب سکه ترکید

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، حباب سکه نیز در برخی قطعات روند نزولی طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار به کانال پایانی کریدور پنجم سقوط کرده است.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳، همراه با کاهش قیمت اونس جهانی طلا و افت قیمت دلار، در روند نزولی بازگشایی شد. شایان ذکر است قیمت اونس جهانی طلا امروز با کاهش ۱۴ دلاری، با رقم ۲۳۷۷ دلار به ثبت رسیده است.

همچنین قیمت دلار نیز از شب گذشته، در معاملات پشت خطی دچار کاهش شده بود و به این ترتیب امروز با بازگشایی بازار در کریدور ششم و کانال پایانی کریدور پنجم روند نوسانی را در پیش گرفته است.

قیمت سکه و طلا ۱۸ تیر

قیمت نقره کاهش یافت

قیمت اونس جهانی نقره امروز با ۲۴ سنت کاهش، روی رقم ۳۰ دلار و ۹۸ سنت قرار گرفت؛ گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخل با ۵۱۰ تومان کاهش، گرمی ۵۹ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش رسید.

سکه گرمی فریز شد

قیمت سکه امامی امروز با ۲۶۹ هزار تومان کاهش به کانال ۴۰ میلونی سقوط کرد و با رقم ۴۰ میلیون و ۸۸۴ هزار تومان به ثبت رسید؛ سکه بهار آزادی با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی روی رقم ۳۷ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان قرار گرفت. همچنین قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه با ۳۵۰ هزار تومان کاهش، به کانال پایین‌تر سقوط کرد و به‌ترتیب با رقم‌های ۲۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و ۱۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان ثبت شد و قیمت سکه گرمی نیز بدون تغییر، با رقم ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به ثبت رسید.

قیمت طلا کاهش یافت

قیمت طلا امروز روند کاهشی نسبت به روز گذشته پیدا کرده است. هر مثقال طلا با ۷۶ هزار تومان کاهش، روی رقم ۱۴ میلیون و ۷۶۲ هزار تومان ایستاده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار، با ۱۹ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش، با رقم سه میلیون و ۴۰۶ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت طلای دست دوم نیز با ۱۹ هزار و ۱۳۴ تومان کاهش، با رقم سه میلیون ۳۶۰ هزار و ۵۵۱ تومان به ثبت رسیده است.

حباب سکه امروز در تمامی قطعات غیر از بهار آزادی و سکه گرمی کاهشی است؛ حباب سکه امامی ۶۴ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۳۷ هزار تومان، ربع‌سکه ۲۹۴ هزار تومان کاهش یافت. همچنین حباب سکه بهار آزادی ۱۲۱ هزار تومان کاهش و حباب سکه گرمی نیز ۲۹ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

۲۲۳۲۲۵

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر شدید قیمت‌ها در بازار طلا/ حباب سکه ترکید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر شدید قیمت‌ها در بازار طلا/ حباب سکه ترکید"، کلیک کنید.