توسعه و پیشرفت استان مرکزی در گرو وحدت و انسجام احزاب – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

توسعه و پیشرفت استان مرکزی در گرو وحدت و انسجام احزاب - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، علی یوسفی عصر شنبه در گردهمایی حماسه ۱۵ تیرماه به مناسبت ریاست جمهوری مسعود پزشکیان اظهار کرد: باید با تعامل و هم افزایی در دولت چهاردهم مسیر جدیدی برای رفع مشکلات مردم ترسیم کنیم و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی افزود: فعالیت ستاد مسعود پزشکیان به پایان رسیده اما هر کدام از ۳۰ احزاب، گروه‌ها و شخصیت حقوقی و حقیقی باید با اتحاد، انسجام و هم افزایی به عنوان دولت سایه کار کنند و برنامه‌ها را برای دولت آینده پزشکیان عرضه کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان مرکزی تاکید کرد: احزاب تنها در حوزه سیاسی فعالیت ندارند و باید در راستای رفع مشکلات عدیده همانند آلایندگی هوا، تأمین زیرساختها، جاده‌های ارتباطی، انرژی، صنعت و کشاورزی گام‌های مؤثری برداریم.

یوسفی ادامه داد: احزاب و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی تلاش کنند با رویکرد حل مسئله، مسائل استان را احصا و اولویت بندی کرد و با تعامل و هم‌افزایی سایر ارگان‌های اجرایی تدابیر ویژه ای در راستای رفع ضعف و کاستی‌ها اندیشیده شود.

رئیس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در استان مرکزی، پیشرفت و تعالی نظام را وابسته به وجود وحدت و همدلی دانست و گفت: پیشرفت و توسعه کشور وابسته به اتحاد و وحدت مردم جامعه است

یوسفی، پیشرفت و تعالی نظام را وابسته به وجود وحدت و همدلی دانست و گفت: توسعه و پیشرفت استان مرکزی در گرو وحدت و اتحاد احزاب و گروه‌های سیاسی است و همه باید برای دستیابی این مهم گام‌های مؤثری برداریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه و پیشرفت استان مرکزی در گرو وحدت و انسجام احزاب – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه و پیشرفت استان مرکزی در گرو وحدت و انسجام احزاب – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.