توقیف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه های تهران – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

توقیف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه های تهران - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، سرهنگ فیروز کشیر گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب، روز گذشته شاهد تردد 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه های یادگار و آزادگان بودیم که هر سه دستگاه در طرح مهار پلیس راهور تهران بزرگ متوقف و از ادامه ترددهای خطرناک آنان جلوگیری به عمل آمد.

سرهنگ فیروز کشیر گفت: توقیف اول در ساعت 16:45 بعد از ظهر جمعه در محدوده موقعیت بزرگراه یادگار به شمال _سعادت آباد انجام شد که تیم های پلیس بزرگراه در اجرای طرح مهار یک دستگاه موتورسیکلت سنگین سوزوکی 11:00 سی سی را متوقف و از ادامه تردد آن جلوگیری کردند.

وی افزود: همچنین در ساعت 18:00 بعد از جمعه در محدوده بزرگراه آزادگان و در اجرای طرح مهار یک دستگاه موتورسیکلت سنگین هوندا 10:00 سی سی توسط عوامل پلیس بزرگراه متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: موتورسیکلت سنگین سوم در ساعت 18:30 همین روز و در بزرگراه یادگار به شمال _سعادت آباد در اجرای طرح مهار یک دستگاه موتورسیکلت سنگین بیکینگ 14:00 سی سی توسط عوامل پلیس بزرگراه متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

وی ادامه داد: با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت های سنگین و احتمال بروز خطر برای راکبین و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود با هماهنگی به عمل آمده با تیم های گشتی پلیس راهور فاتب، این موتورسیکلت ها در همان محدوده متوقف شدند.

سرهنگ کشیر ادامه داد: پلیس به محض رویت موتورسیکلت هایی که با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد کرده و اینگونه موتورسیکلت ها را طبق قانون اعمال قانون به پارکینگ منتقل می کند.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت ها که باعث سلب آسایش عمومی می شوند حتماً با پلیس 110 تماس حاصل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه های تهران – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه های تهران – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.