جام حذفی| گربه سیاه پرسپولیس را در اراک کُشت/ صعود رویایی آلومینیوم در بازی که 19 گل داشت!

جام حذفی| گربه سیاه پرسپولیس را در اراک کُشت صعود رویایی آلومینیوم در بازی که 19 گل داشت!

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در جدالی زیبا و پر گل و در دیداری که به ضربات پنالتی کشید پرسپولیس را از جام حذفی حذف کرد.

تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ساعت 18:15 در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم رفتند و پس از تساوی در وقت های قانونی با تساوی 2 بر 2 در وقت های اضافه با نتیجه 4 بر 4 به پنالتی کشید.

در ضربات پنالتی آلومینیوم اراک با نتیجه 6 بر 5 پرسپولیس را شکست داد تا به جمع 8 تیم برتر جام حذفی صعود کند.

داور: امیر عرب براقی

اخطار: سروش رفیعی، محمد خدابنده لو، فرشاد فرجی و محمدحسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی(مربی) (پرسپولیس) عارف حاجی عیدی، امین جهان کهن، میلاد بدرقه، احسان قهاری، امیر نوری و مهدی لیموچی (آلومینیوم)

گل ها: اوستون اورونوف (11)، عیسی آل کثیر (25 و 108) و سینا اسدبیگی (94) (پرسپولیس) ؛ مهدی لیموچی (85) شروین بزرگ (5+90 و 114) و علیرضا نقی زاده(1+120) (آلومینیوم)

ترکیب آلومینیوم: احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی، امین جهان کهن، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی فرد (78- شروین بزرگ)، عارف حاجی عیدی، محمدامین کاظمیان (70- رضا جبیره)، میلاد بدرقه (78- امیر نوری) و محمدمهدی لطفی.

ترکیب پرسپولیس: امیررضا رفیعی، محمدحسین کنعانی زادگان، گیورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن (83- علی نعمتی)، دانیال اسماعیلی فر، محمد خدابنده لو (78- فرشاد فرجی)، مسعود ریگی، سروش رفیعی (46- وحید امیری)، مهدی ترابی (60- سینا اسدبیگی)، اوستون اورونوف (83- میلاد سورگی) و عیسی آل کثیر (114- محمدمهدی احمدی).

پرسپولیس در تیمه اول تیم برتر زمین بود و 2 بر صفر به رختکن رفت. در ححالی که سررخپوشان در نیمه دوم به دنبال مدیریت بازی بودند در دقایق پایانی این نیمه، آلومینیوم توانست گل های خورده را جبران کند تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود. تجربه بیشتر پرسپولیس باعث شد تا پرسپولیس در نیمه های اول و دوم وقت های اضافه 2 گل دیگر به ثمر رساند تا برنده این دیدار حساس شود. هر چند یکی از گل های خورده جبران شد. 

سرخپوشان با برتری در اراک موفق شدند تا جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را کسب کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جام حذفی| گربه سیاه پرسپولیس را در اراک کُشت/ صعود رویایی آلومینیوم در بازی که 19 گل داشت!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جام حذفی| گربه سیاه پرسپولیس را در اراک کُشت/ صعود رویایی آلومینیوم در بازی که 19 گل داشت!"، کلیک کنید.