جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور

جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور

آفتاب نیوز :

جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور را می خوانید.

در مطلب منتشر شده آمده است:

* پرونده مرگ زهره فکور صبور، بازیگر معروف سینما و تلویزیون که با شکایت مادرش از جوانی آشنا به جریان افتاده بود، با قرار منع تعقیب روبه رو شد.

 * ماجرای مرگ بازیگر جوان به دهم اسفند ماه سال 1400 برمی گردد. آن روز به قاضی محمدرضا صاحب جمعی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که بازیگر جوان در آپارتمانش در طبقه چهارم ساختمانی مسکونی در حوالی قلهک جان باخته است. جسد او در اتاق خواب پیدا شده بود و چند ساعتی از مرگش می گذشت. معاینات اولیه نشان می داد که روی بدنش هیچ گونه آثار کبودی، ضرب و جرح یا علایمی که نشان دهد او به قتل رسیده است، وجود ندارد.

* در کنار جسد نیز چند ورق قرص به چشم می خورد و در ادامه بررسی ها مشخص شد که او دچار مسمومیت دارویی شده است. همسر این زن در تحقیقات گفت: زهره هیچ مشکل خاصی نداشت که تصمیم بگیرد به زندگی اش خاتمه دهد، اما در ادامه و دربررسی های بیشتر مشخص شد که مرگ خانم بازیگر خودخواسته بوده است.

* با روشن شدن این حقیقت، پرونده مختومه شد، اما چند روز قبل مادر این بازیگر راهی دادسرای جنایی تهران شد و از جوان آشنایی شکایت کرد. وی گفت: به تازگی متوجه شدم که دخترم با مردی جوان در ارتباط بوده و ظاهرا او دخترم را به خودکشی ترغیب کرده است. مرد جوان با دخترم اختلاف داشت و کارش این بود که بازیگر به کارگردانان و تهیه کنندگان معرفی می کرد.

* با شکایت مادر خانم بازیگر، پرونده مجددا به جریان افتاد و مرد جوان به دادسرای جنایی تهران احضار شد. وی گفت: من خانم فکورصبور را برای بازی در فیلمی به یک تهیه کننده معرفی کرده بودم و آشنایی ما از همان زمان شکل گرفت. ما هیچ اختلافی با یکدیگر نداشتیم و به هیچ عنوان وی را ترغیب به خودکشی نکردم.

* وقتی تحقیقات، تکمیل و مشخص شد شواهد و سندی مبنی بر اینکه وی در ترغیب خانم بازیگربرای خودکشی نقش داشته باشد، وجود ندارد، بازپرس جنایی قرار منع تعقیب برای مرد آشنا صادر کرد و پرونده مختومه شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور"، کلیک کنید.