جزییات سیلاب اخیر کندوان و مفقودان احتمالی 

جزییات سیلاب اخیر کندوان و مفقودان احتمالی 

گیلی نت/مازندران  مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران اظهار کرد: بر اساس شنیده ها سه نفر از افراد در جاده چالوس مفقود شدند که اقدامات لازم برای یافتن این مفقودان احتمالی ادامه دارد.

حسینعلی محمدی شیرکلایی در گفت و گو با گیلی نت با بیان اینکه تعدادی از مسیرهای روستایی در برخی از شهرستان های مازندران مسدود شده است، گفت : محور روستایی انند و چرات بخش مرکزی شهرستان سوادکوه به طول 25 کیلومتر مسدود شد و با تلاشهای صورت گرفته یک مسیر از این محور بازگشایی شده است.

وی با اشاره به اینکه مسیر روستاهای دیولان تا رزن در شب گذشته بر اثر سیلاب دچار انسداد شده است، افزود : تیمهای راهداری این مسیر را به صورت موقت بازگشایی کردند و اقدامات کامل ایمن سازی و بازگشایی در حال انجام می باشد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با عنوان اینکه مسیر روستای اِرا به سمت دوراهی فولاد محله بازگشایی شد، اعلام کرد : محورهای مواصلاتی کیاسر هم درگیر سیلاب اخیر شدند.

محمدی شیرکلایی با اظهار اینکه خسارت زیادی به منطقه چالو کیاسر وارد شده است، یادآور شد: مسیر منطقه بند بن در کیاسر به طول 12 کیلومتر در حال حاضر مسدود است.

وی با اعلام اینکه بازگشایی مسیر ارتفاعات بابل انجام شده است، تصریح کرد : تمامی 9 خودرویی که در جاده کندوان طعمه آب شدند را پیدا کردیم و این خودروها بدون سرنشین بودند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت : آنچه در رابطه با 3 نفر مفقود شده در سیلاب اخیر اعلام شد بر اساس شنیده های افراد حاضر در منطقه است و به طور یقین نمی توان گفت که این افراد مفقود شدند اما تلاش برای پیدا کردن احتمالی آنها ادامه دارد.

به گزارش گیلی نت، شامگاه پنجشنبه 24 خرداد 1403 بارش های رگباری در ارتفاعات چالوس منجر به طغیانی شدن رودخانه چالوس و وقوع سیلاب و انسداد جاده کندوان شد که این سیل خساراتی را نیز به دنبال داشت.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات سیلاب اخیر کندوان و مفقودان احتمالی " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات سیلاب اخیر کندوان و مفقودان احتمالی "، کلیک کنید.