جزییات گروگانگیری یک زن و دخترش در مقابل مجتمع تجاری پالادیوم/ عکس

به گزارش گیلی نت، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت 17:15 امروز یکی از شهروندان طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران اعلام کرد که با تماس همسرش اطلاع پیدا کرده است که او و دخترش توسط یک نفر به هویت مشخص ربوده شده و رباینده در ازای آزادی آنها درخواست پول و سکه طلا کرده است.

گیلی نت نوشت: وی ادامه داد: با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع بلافاصله ماموران کلانتری 122 دربند به محل سکونت فرد تماس گیرنده مراجعه و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که گروگانگیر با تهدید چاقو ، سوار یک دستگاه خودرو شاسی بلند به شماره پلاک انتظامی مشخص شده و همسر و دختر فرد تماس گیرنده با پلیس را گروگان گرفته است. با شناسایی دقیق خودرو، بلافاصله طرح مهار توسط واحدهای عملیاتی سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ انجام شد و در عرض کمتر از 10 دقیقه ماموران خودروی مذکور را با سه سرنشین در خیابان مقدسی اردبیلی، روبروی مجتمع تجاری پالادیوم مشاهده و شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات ماموران برای دستگیری گروگانگیر گفت: فرد گروگانگیر برای تهدید، خود و مادر و دختر ربوده شده را به بنزین آغشته کرده بود، با مشاهده ماموران بلافاصله اقدام به آتش زدن خودرو و سرنشینان داخل خودرو کرد که در همین راستا بلافاصله ماموران در یک عملیات سریع با شلیک گلوله به شیشه خودرو و تخریب آن ، اقدام به مهار و اطفای حریق و هنزمان نجات افراد ربوده شده کردند.

گروگان گرفتن یک زن و دخترش در مقابل مجتمع تجاری پالادیوم/ عکس

به گفته محمدیان، خوشبختانه افراد به گروگان گرفته شده بدون کوچک ترین جراحت و سوختگی آزاد شده و فرد گروگانگیر هم دستگیر شد.

وی درباره انگیزه این اقدام نیز گفت: در همان تحقیقات اولیه، فرد گروگانگیر انگیزه خود شخصی و با هدف انتقام و اخاذی از پدر خانواده اعلام کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی اظهارکرد: تحقیقات تکمیلی در این خصوص درحال انجام است و اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

جزییات گروگانگیری یک زن و دخترش در مقابل مجتمع تجاری پالادیوم/ عکس

4747

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات گروگانگیری یک زن و دخترش در مقابل مجتمع تجاری پالادیوم/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات گروگانگیری یک زن و دخترش در مقابل مجتمع تجاری پالادیوم/ عکس"، کلیک کنید.