حسابداری در آمار های سالانه جزء 10 شغل پولساز دنیاست

سرپرست دانشگاه آزاد دامغان:

حسابداری در آمار های سالانه جزء 10 شغل پولساز دنیاست

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان عنوان کرد: شغل حسابداری در آمار های سالانه همواره جز 10 شغل پولساز انتخاب می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت از دامغان، سومین همایش ملی چشم انداز های نوین در حسابداری، نوآوری، رشد و توسعه در کسب و کار با حضور استادان، دانشجویان و شاغلین حرفه ای رشته حسابداری با ارایه و ارسال بیش از 150 عنوان مقاله به صورت سخنرانی در قالب پنل های تخصصی و چاپ پوستر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان برگزار شد.

سرپرست دانشگاه  آزاد اسلامی واحد دامغان در این همایش با بیان اینکه دامغان به عنوان یکی از شهر های تاریخی کشور دارای ره آورد محصول پسته به عنوان شهری اقتصادی مطرح است، اظهار کرد: تولید محصول و حضور در بازار نیازمند دانش علم حسابداری بوده و در هر کسب و کاری در هر جایی، بدون در نظر گرفتن اندازه آن، قطعا به یک حسابدار نیازمند است.

حسین افشاری متذکر شد: حسابداری یکی از رشته های پرطرفدار در بین افراد بوده که به دلیل تنوع شاخه های آن، هر فردی می تواند زمینه ای که بیشترین ارتباط را با آن برقرار می کند انتخاب کند و پس از تحصیل در آن شاخه وارد بازار کار مرتبط شود و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی و شغل ها در ایران و جهان است و شغل حسابداری در آمار های سالانه همواره جز 10 شغل پولساز انتخاب می شود.

حسابداری در آمار های سالانه جزء 10 شغل پولساز دنیاست

افشاری تأکید کرد: سومین همایش ملی چشم انداز های نوین در حسابداری، نوآوری، رشد و توسعه در کسب و کار به عنوان گردهمایی دانشگاهیان، شاغلین حرفه ای حسابداری، مالی و حسابرسی می تواند نقش مهمی را در تبادل دانش و دستاورد های علمی و پژوهشی ایفا کند و از طریق این همایش ها نتایج پژوهش ها و دستاورد های علمی محققان به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار گیرد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه شود.

دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با اشاره به اهمیت برگزاری همایش های ملی حسابداری تصریح کرد: برگزاری این گونه همایش ها از جهات مختلفی مورد توجه است؛ ازجمله تبادل دانش که فرصت مغتنمی را فراهم می آورد تجربیات و نتایج پژوهشی محققان و استادان حسابداری به اشتراک گذاشته و مورد تحلیل قرار بگیرد.

وی تبیین کرد: انتشار نتایج پژوهش ها در همایش های ملی می تواند به تکمیل گردیدن سیر تکاملی مسایل علمی کمک کند و به بسط و توسعه تحقیقات کمک می کند.

عضو هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بیان کرد: همایش های ملی حسابداری نقش مهمی در توسعه دانش حسابداری و ارتقای کیفیت تحقیقات دارد و باید هر ساله با همکاری استادان گروه حسابداری، دانشجویان و شاغلین حرفه ای به شکل باشکوه تری برگزار شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسابداری در آمار های سالانه جزء 10 شغل پولساز دنیاست" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسابداری در آمار های سالانه جزء 10 شغل پولساز دنیاست"، کلیک کنید.