حسینی بهترین گلر و کاپیتان استقلال است

حسینی بهترین گلر و کاپیتان استقلال است

آفتاب‌‌نیوز :

هاشم بیک زاده درباره شرایط باشگاه استقلال در نقل و انتقالات گفت: زیاد در جریان اتفاق‌های باشگاه نیستم. می‌گویند خود هلدینگ خلیج فارس دروازه بان یا هافبک بوسنیایی گرفته است. معلوم نیست در این باشگاه چه خبر است و کسی هم اطلاعی از این موضوع ندارد. من هنوز نمی‌دانم آیا نکونام فصل آینده سرمربی استقلال است یا نه و دقیقا مشخص نیست که آیا او مجوز گرفته است یا نه و هرکسی یک حرفی می‌زند.

مدافع سابق استقلال در مورد روند نقل و انتقالاتی استقلال هم گفت: فکر می‌کنم یا باشگاه تعطیل است یا دارند مخفیانه کار‌ها را جلو می‌برند. هرچه که هست فکر می‌کنم مدیران باشگاه منفعل هستند و مشخص نیست چه کار می‌کنند. رسانه رسمی استقلال باید اطلاع رسانی کند تا هواداران مجبور نشوند اخبار دروغ را از صفحات هواداری بخوانند. آن‌ها باید به مردم اطلاعات درست بدهند.

بیک زاده در مورد شایعاتی که پیرامون جدایی سیدحسین حسینی شکل گرفته است هم گفت: حسینی بهترین دروازه بان ایران و کاپیتان استقلال است و از نظر فنی هیچ مشکلی ندارد، اما شایعاتی در مورد مجوز فعالیت او هم وجود دارد. بهتر است باشگاه در این رابطه روشنگری کند، چون این شرایط باعث ایجاد حاشیه می‌شود.

او در پایان درد مورد شانس قهرمانی استقلال هم گفت: در مورد قهرمانی نمی‌شود صحبت کرد، چون تیمی کامل نشده است و ورودی‌ها و خروجی‌ها مشخص نیست. با این حال فکر می‌کنم استقلال برای قهرمانی باید با پرسپولیس، سپاهان و تراکتور رقابت کند. فصل گذشته سپاهان و تراکتور بدشانسی آوردند که از کورس خارج شدند، اما فکر می‌کنم امسال رقابت برای قهرمانی ۴ تیمی خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسینی بهترین گلر و کاپیتان استقلال است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسینی بهترین گلر و کاپیتان استقلال است"، کلیک کنید.