خرج این خودرو از قیمت خریدش بالا می زند!

امیرمسعود عابدین_ رولزرویس فانتوم که برای چند دهه لقب لوکس ترین سدان تولیدی جهان را یدک می کشد، گزینه ای فوق العاده جذاب و در عین حال دور از دسترس برای بسیاری از مردم جهان است. حالا فرض کنید که یک رولزرویس فانتوم 2004 امروز با قیمت 70 هزار دلار (معادل 4 میلیارد تومان) قابل خریداری باشد؛ این قیمت در مقایسه با فانتوم 2024 با قیمتی بیش از 500 هزار دلار، برای شما وسوسه کننده نیست؟ قطعاً وسوسه کننده خواهد بود.

خرج این خودرو از قیمت خریدش بالا می زند!

با قیمت پیشنهادی 69,950 دلار برای رولزرویس فانتوم 2004، به نظر می رسد که معامله قابل توجهی باشد، چرا که این خودرو در ابتدا 320 هزار دلار (معادل 18 میلیارد و 560 میلیون تومان) قیمت داشت که مساوی با بیش از 531 هزار دلار امروزی است.

خرج این خودرو از قیمت خریدش بالا می زند!

شما در ازای پرداخت این پول، یک رولزرویس فانتوم نقره ای دریافت می کنید که دارای رینگ های آلیاژی، درب های Suicide عقب، صندلی های برقی جلو و بسیاری از امکاناتی است که در آن دوران بسیار جلوتر از زمان خود بودند.

به گزارش گیلی نت، اینکه شما پشت فرمان خودرویی هستید که دارای یک موتور 6٫8 لیتری V12 با قدرت 453 اسب بخاری است، وسوسه شما را برای خرید این خودرو بیشتر می کند؛ اما همین موتور و سایر امکانات رفاهی لوکس، ممکن است دلیلی برای دوری از این خودرو باشد!

خرج این خودرو از قیمت خریدش بالا می زند!

هنگامی که مشکلی در یکی از این وسایل نقلیه لوکس قدیمی رخ می دهد، صورت حساب آن ها به سرعت تکان دهنده ای زیاد می شود. برای مثال فانتوم داستان ما حدود 79 هزار دلار هزینه، معادل 4 میلیارد و 590 میلیون تومان روی دست مالک جدید گذاشته است! یعنی 9 هزار دلار بیشتر از قیمت خود خودرو!

این اعداد عجیب وغریب نشان می دهند که اگر هیچ عشق و علاقه ای به این نوع خودروهای قدیمی ندارید، بهتر است هرگز سمت آن ها نروید؛ چرا که به احتمال زیاد این چنین هزینه های گزافی را روی دست شما خواهند گذاشت.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرج این خودرو از قیمت خریدش بالا می زند!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرج این خودرو از قیمت خریدش بالا می زند!"، کلیک کنید.