خرید تضمینی قریب ۴۵۰۰ تن کلزا در فارس

خرید تضمینی قریب ۴۵۰۰ تن کلزا در فارس

گیلی نت/فارس سرپرست سازمان تعاون روستایی استان فارس از خرید ۴ هزار و ۴۴۰ تن کلزا با نرخ تضمینی توسط تعاونی‌های تحت نظارت این سازمان خبر داد.

حمید رشیدی امروز، ۱۰ تیرماه در حاشیه نشست سازمان تعاونی روستایی فارس گفت: خرید کلزا در فارس توسط شرکت تعاونی کشاورزی دانه‌های روغنی استان فارس با مشارکت اتحادیه و شرکت‌های تعاون روستایی در شهرستان‌های استان درحال انجام است.

وی ادامه داد: بیش از ۴ هزار و ۴۴۰  تن کلزا تاکنون در شهرستان‌های شهرستان‌های گیلی نت، لار، زرین دشت و جویم، فسا، فیروزآباد و نورآباد ممسنی خریداری شده و در حال بارگیری به کارخانجات روغن کشی است.

رشیدی با بیان اینکه خرید در این شهرستان‌ها همچنان ادامه دارد، گفت: شهرستان‌های فیروزآباد و مرودشت بیشترین میزان خرید تضمینی کلزا را در سطح استان داشته است.

سرپرست سازمان تعاونی روستایی فارس ادامه داد: طبق قرارداد با شرکت صنایع غذایی کورش بهای خرید به کشاورزان در حال پرداخت است، به طوری که تاکنون ۴۵ میلیارد تومان به کلزاکاران پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: نرخ خرید تضمینی کلزا در سال جاری ۳۵ هزار تومان با افت ۲ درصد ناخالصی و ۱۰ درصد رطوبت اعلام شده است.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرید تضمینی قریب ۴۵۰۰ تن کلزا در فارس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرید تضمینی قریب ۴۵۰۰ تن کلزا در فارس"، کلیک کنید.