خشنودی تراکتور در ضربات پنالتی

خشنودی تراکتور در ضربات پنالتی

گیلی نت/آذربایجان شرقی تراکتور بر ذوب آهن فایق آمد و به جمع 8 تیم پایانی جام حذفی راه یافت.

2 تیم تراکتور و ذوب آهن در جریان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 18:30 امروز (جمعه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز به دیدار هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری سه بر یک تی تی ها در ضربات پنالتی به اتمام رسید.

به گزارش گیلی نت، قرمزپوشان تبریزی با این پیروزی به جمع 8 تیم پایانی جام حذفی راه یافتند.

تراکتور یک (3) ذوب آهن یک (1)

مکان: ورزشگاه یادگارامام (ره)

زمان: جمعه 7 اردیبهشت 1402

ساعت 18:30

داور: امیر سامان سلطانی

کارت زرد: شجاع خلیل زاده، محمد قریشی، پویا مختاری

کارت قرمز: –

گل ها:

گل اول تراکتور (دقیقه 46 توسط مهدی هاشم نژاد):

پاس بلند به درون محوطه جریمه ذوب آهن با ضربه سر هاشم نژاد و واکنش خوب جعفری و در ادامه برخورد به تیرک دروازه همراه شد و در ریباند وینگر تراکتور دروازه خالی را باز کرد و گل اول مسابقه به ثمر رسید.

گل اول ذوب آهن (دقیقه 60 توسط محمد حسین اسلامی):

حرکت پا به توپ هافبک تکنیکی ذوب آهن از بین مدافعان تراکتور و ضعف خط دفاعی این تیم باعث شد که به درون محوطه نفوذ کند و با ضربه بغل پا دروازه این تیم را باز کند.

ترکیب:

تراکتور:

حسین پورحمیدی، مهدی شیری (سجاد آشوری)، عارف آقاسی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، صفا هادی، سید مهدی حسینی، ریکاردو آلوز (سیامک نعمتی)، گوستاوو واگنین (امیرحسین حسین زاده)، مهدی هاشم نژاد (مهدی عبدی) و رحمان جعفری (ارسلان مطهری)

سرمربی: حمید مطهری

ذوب آهن:

پارسا جعفری، محمدقریشی، فریبرز گرامی ، امیرحسین جدی، محمدجوادمحمدی (امید لطیفی)، کمال کامیابی نیا (مجیر علیاری)، محسن آذرباد (فردین یوسفی)، گریگول چاپرادزه، شایان مصلح (دانیال ایری)، مهردادرضایی (پویا مختاری) و محمدحسین اسلامی

سرمربی: محمد ربیعی

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خشنودی تراکتور در ضربات پنالتی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خشنودی تراکتور در ضربات پنالتی"، کلیک کنید.