دادگاه عالی رژیم صهیونیستی از کابینه درباره ممنوعیت پخش الجزیره توضیح خواست

دادگاه عالی رژیم صهیونیستی از کابینه درباره ممنوعیت پخش الجزیره توضیح خواست

در پی تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از پخش شبکه الجزیره قطر در اراضی اشغالی، بالاترین نهاد قضایی این رژیم امروز یکشنبه خواستار توضیح دولت در این باره شد.

به گزارش گیلی نت، کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از پوشش رسانه ای گسترده جنایات خود علیه ملت فلسطین در نوار غزه توسط شبکه الجزیره به ستوه آمده بود پنجم مه تصمیم به تعطیلی این کانال قطری در سرزمین های اشغالی گرفت.

نتانیاهو که از پوشش جنایات فجیع ارتش این رژیم در نوار غزه توسط شبکه الجزیره خشمگین است، پیش تر از تصمیم خود برای جلوگیری از پخش این شبکه در سرزمین های اشغالی خبر داده بود.

به نقل از لوموند، شلومو کرعی، وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی در این باره عنوان کرد «این شبکه تهدیدی علیه اسراییل است» اما این تصمیم توسط انجمن حقوق مدنی در سرزمین های اشغالی به عنوان حمله به آزادی مطبوعات محکوم شد.

الجزیره نیز اتهام آسیب رساندن به امنیت رژیم صهیونیستی را رد کرده و آن را «دروغی خطرناک و مضحک» خواند که خبرنگاران این شبکه را در معرض خطر قرار می دهد.

این شبکه پیش تر به شدت از حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه انتقاد و اعلام کرده بود که نیروهای این رژیم به عمد تعدادی از خبرنگاران این شبکه را در جریان درگیری در غزه هدف قرار داده و به شهادت رسانده اند.

الجزیره همچنین در بیانیه خود تاکید کرده بود که این تهمت ها و اتهامات آن را از ادامه پوشش جسورانه و حرفه ای تحولات غزه باز نمی دارد و تمامی حقوق قانونی خود را محفوظ می داند.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دادگاه عالی رژیم صهیونیستی از کابینه درباره ممنوعیت پخش الجزیره توضیح خواست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دادگاه عالی رژیم صهیونیستی از کابینه درباره ممنوعیت پخش الجزیره توضیح خواست"، کلیک کنید.