درخواست رادان از مجلس برای تامین بودجه هوشمندسازی فراجا

درخواست رادان از مجلس برای تامین بودجه هوشمندسازی فراجا

فرمانده فراجا بر ضرورت تامین بودجه از سوی مجلس برای توسعه هوشمندسازی و استفاده از تجهیزات در اجرای طرح های پلیس تاکید کرد.

به گزارش گیلی نت، سردار احمدرضا رادان در جریان حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ستاد فراجا گفت: با توسعه هوشمندسازی در اجرای طرح های پلیس و استفاده از تجهیزاتی نظیر دوربین، قطعا میزان امنیت افزایش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: مجلس می تواند با تعیین بودجه مناسب، پلیس را در اجرای بهینه ماموریت هایی که انجام آن، مستلزم در اختیار داشتن ابزارهای هوشمند است، یاری رساند.

فرمانده کل انتظامی کشور، یکی از این تجهیزات را دوربین عنوان کرد و گفت: استفاده از چنین تجهیزاتی، میزان امنیت را افزایش خواهد داد؛ لذا تحقق این امر، مستلزم تخصیص بودجه لازم از سوی مجلس شورای اسلامی است.

رادان همچنین صبح امروز نیز گفته بود که با حمایت های مجلس، دولت و قوه قضاییه و همراهی مردم اجرای طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندی ادامه خواهیم داد. از همراهی مردم، دختران و بانوان عزیز ایران که در اجرای این طرح با پلیس همکاری و همراهی می کنند تشکر می کنم. تشکر بعدی را هم از همکارانی دارم که دغدغه مندانه در اجرای این طرح پای کار هستند و به صورت جهادی اجرای آن را دنبال می کنند.

 فرمانده کل انتظامی کشور افزود: با حمایت های مجلس، دولت و قوه قضاییه و همراهی مردم اجرای طرح نور را با قوت، دقت و هوشمندی ادامه خواهیم داد.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست رادان از مجلس برای تامین بودجه هوشمندسازی فراجا" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست رادان از مجلس برای تامین بودجه هوشمندسازی فراجا"، کلیک کنید.