دور جدید اجراهای پاپ در استان خوزستان آغاز شد

دور جدید اجراهای پاپ در استان خوزستان آغاز شد

دور جدید برگزاری کنسرت های پاپ در استان خوزستان، شب گذشته، 7 اردیبهشت با کنسرت مجید رضوی در سینما فردوسی اهواز از سر گرفته شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت، تیرماه سال 1401 بود که حواشی و اتفاقات در مقابل سینما هلال اهواز، باعث شد کنسرت سیروان خسروی با جنحال های فراوان لغو شود و از آن روز تاکنون، به جز چند اجرای جسته و گریخته، روند برگزاری کنسرت در این استان با اختلال مواجه شد و حتی مدیرکل ارشاد در این استان نیز تغییر کرد.

اما شب گذشته پس از حدود دو سال بار دیگر روند برگزاری کنسرت در این استان به ادعای فعالین موسیقی در خوزستان از سر گرفته شده است و قرار است هر ماه دو خواننده در اهواز و شهر های اطراف روی صحنه بروند.

مجید رضوی شب گذشته نخستین کنسرت دور جدید اجرا های زنده در این شهر را روی صحنه برد و با استقبال جالب توجه مردم اهواز رو به رو شد.

ابن خواننده با اجرای بیش از بیست قطعه در این کنسرت، شب ویژه ای را برای دوست دارانش ساخت و در اواسط کنسرت نیز رو به حاضرین در سالن گفت: اهواز و خوزستان جزو بهترین مردمان ایران هستند که در فضای فرهنگ و هنر کارنامه ایدرخشان دارند. امیدوارم با همکاری مسیولین، سالن های در خور شان این مردم برای کنسرت ساخته شود.

حمزه صحرایی تهیه کننده کنسرت مجید رضوی در اهواز درباره آغاز مجدد روند برگزاری کنسرت در این استان معتقد است: مقوله کنسرت در خوزستان پس از اتفاقات کنسرت سیروان خسروی که من تهیه کننده آن اجرا هم بودم، به مشکلاتی خورد که با تدبیر مدیران فرهنگی استان بالاخره تصمیم بر این شد که بار دیگر شاهد برگزاری کنسرت در استان باشیم. تلاش و همدلی مدیران فرهنگی استان و فعالین و تهیه کننده های موسیقی باعث شده که ما با اطمینان در این حوزه فعالیت هایمان را از سر بگیریم و قطعا دیگر ماجرا های کنسرت «سیروان خسروی» تکرار نخواهد شد.

صحرایی افزود: برنامه ریزی های فراوانی برای برگزاری کنسرت در خوزستان صورت گرفته که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد و بی شک استان خوزستان که دارای پیشینه ای فرهنگی و هنری در همه این سال ها بوده، برای ادامه روند کاری در سال پیش رو، کارنامه ای پربار را به همکاری مدیران ارشاد در استان تجربه خواهد کرد.

گفتنی ست کنسرت مجید رضوی در اهواز به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای آیین» به مدیریت حمیدرضا خجندی در اهواز برگزار شد و در هفته های آینده چهره هایی چون: معین زد، سهراب پاکزاد، حامیم و… در این استان روی صحنه خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دور جدید اجراهای پاپ در استان خوزستان آغاز شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دور جدید اجراهای پاپ در استان خوزستان آغاز شد"، کلیک کنید.