رئیس هیئت نظارت بر انتخابات: نمایندگان نامزدها در جریان روند انتخابات هستند

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات: نمایندگان نامزدها در جریان روند انتخابات هستند

آیت‌الله مدرسی‌یزدی گفت: نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری در جریان روند انتخابات هستند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری گیلی نت، آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی‌یزدی عضو فقهای شورای نگهبان و رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری پیش از ظهر امروز (جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳) رای خود را به صندوق سیار شماره ۱۶۹۳ تهران انداخت.

وی پس از اینکه رای خود را به صندوق انداخت، اظهار داشت: امیدوارم که خداوند این انتخابات را پر خیر و برکت قرار دهد و به نفع مردم و همچنین به نفع منطقه و جهان باشد.

آیت‌الله مدرسی‌یزدی همچنین بیان داشت: انتخابات با حضور پرشور مردم آغاز شد و مردم استقبال خوبی داشتند. به لطف خدا امکانات فراهم شده است. مجریان و ناظران وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند. نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری نیز در جریان روند انتخابات هستند.

این عضو فقهای شورای نگهبان خاطرنشان کرد: از مردم عزیز تشکر می‌کنیم که تا این لحظه با استقبال بسیار گرم پای صندوق‌های رای حاضر شدند. امیدواریم بقیه مردم هم توفیق داشته باشند این روند را ادامه دهند و باعث شکوه و عظمت ملت ایران در چشم جهانیان شوند. از همه کسانی که دست‌اندرکار انتخابات هستند نیز تشکر می‌کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رئیس هیئت نظارت بر انتخابات: نمایندگان نامزدها در جریان روند انتخابات هستند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رئیس هیئت نظارت بر انتخابات: نمایندگان نامزدها در جریان روند انتخابات هستند"، کلیک کنید.