رتبه بندی فرهنگیان تاثیر مناسبی در روند پژوهشی آنها ایجاد خواهد کرد

رتبه بندی فرهنگیان تاثیر مناسبی در روند پژوهشی آنها ایجاد خواهد کرد

گیلی نت/کرمان مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان گفت: رتبه بندی فرهنگیان بارقه امیدی را برای آنها ایجاد کرده و این رتبه بندی تاثیر مناسبی در روند پژوهشی فرهنگیان ایجاد خواهد کرد.

رضا رضایی امروز 19 اردیبهشت ماه در مراسم تجلیل از فرهنگیان بخش کشکوییه رفسنجان با تبریک هفته معلم، اظهار کرد: نقشه اجرایی سازی سند تحول آموزش و پرورش که خواسته رهبر انقلاب نیز بود به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است.

وی افزود: رتبه بندی فرهنگیان بارقه امیدی را برای آنها ایجاد کرده و این رتبه بندی تاثیر مناسبی در روند پژوهشی فرهنگیان ایجاد خواهد کرد. سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز بروزرسانی می شود و قطعا شاهد تحولی در آموزش و پرورش کشور خواهیم بود.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان با بیان این که مدرسه قداست دارد و این قداست با همه مسایل متفاوت است، تصریح کرد: امروز آموزش و پرورش در راس همه مسایل استان کرمان قرار دارد.

وی بیان کرد: سال گذشته شش رتبه تک رقمی در کنکور آوردیم که در تاریخ 100 ساله آموزش و پرورش استان بی نظیر است.

رضایی در ادامه عنوان کرد: در دو سال گذشته بیش از 500 مدرسه نیمه تمام تکمیل شده و بیش از 103 مدرسه کلنگ زنی شده، هفت استخر شنا که از سال 1388 ناتمام مانده بودند امسال تکمیل می شود و بیش از 164 میلیارد تومان تجهیزات آزمایشگاهی بین مدارس استان توزیع شده است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان با قدردانی از مشارکت خیّران در پروژه های مدرسه سازی، اضافه کرد: امروز یک خیّر دو کلاس افتتاح کرد و در دو سال گذشته بیش از 80 چمن مصنوعی را در استان افتتاح کرده ایم.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رتبه بندی فرهنگیان تاثیر مناسبی در روند پژوهشی آنها ایجاد خواهد کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رتبه بندی فرهنگیان تاثیر مناسبی در روند پژوهشی آنها ایجاد خواهد کرد"، کلیک کنید.