رسالت سازمان تامین اجتماعی ایجاد حال خوب در جامعه است – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

رسالت سازمان تامین اجتماعی ایجاد حال خوب در جامعه است - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیلی نت، علی محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی در حاشیه بازدید از غرفه «خانواده ما» سازمان تامین اجتماعی در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن تقدیر از برپایی این غرفه اظهار داشت: وظیفه سازمان تامین اجتماعی تامین آسایش، آرامش و ثبات اجتماعی است. ما قبل از اینکه سازمانی مبتنی بر کسب و کار ویژه ای در حوزه بیمه باشیم، رسالت آرامش بخشی به مردم و ایجاد حال خوب را داریم و از این حیث روندی که در غرفه «خانواده ما» تدارک شده روند مثبت و خوبی است و حال خوب را برای بازدیدکنندگان رقم می زند.

وی افزود: بسیاری از پیام هایی که لازم است به مردم منتقل شود باید از طریق همین ایجاد الفت و تبادل پیام های مستقیم و ضمنی اتفاق بیفتد. امروز، هم پایداری جامعه به تامین اجتماعی وابسته است و هم تامین اجتماعی برای ایستادگی و استمرار خدمات به یک جامعه پویا و بانشاط نیاز دارد. جامعه ای که در آن رشد و جوانی جمعیت و رخدادهای مثبت تکثر پیدا کند، جامعه ای زنده است و تامین اجتماعی زمانی موفق خواهد بود که بر بستر یک جامعه پویا بنا شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی با تقدیر از ابتکار همکاران رسانه ای سازمان در برپایی غرفه «خانواده ما»، گفت: رویکرد سازمان در ایجاد این غرفه کاملاً علمی است و «خانواده ما» در عین این که با زبان و ادبیات روز با مردم صحبت می کند، وجه محتوایی خود را نیز حفظ کرده است.

وی ادامه داد: از طرفی در این غرفه برای سنین مختلف برنامه هایی تدارک دیده شده و در کنار آن بزرگسالان و جامعه فرهنگی و هنری و علمی کشور نیز می توانند از فضای آن استفاده کنند. از این جهت «خانواده ما» با اینکه جغرافیای محدودی دارد اما توانسته یک پیام وسیع و فرابخشی را به مردم ارایه کند و مردم نیز از سازمان تامین اجتماعی انتظار دارند که بتواند چتری بر سر همه گروه ها و اقشار و نسل ها باشد.

محمودی در مورد برنامه های معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی با حدود 70 هزار کارمند، یک سازمان بسیار بزرگ به حساب می آید و با جذبی که امسال در دو مرحله اتفاق می افتد، طی 6 ماه آتی حدود 8 هزار نفر به جمع این خانواده بزرگ اضافه خواهند شد. این 8 هزار نفر معدل جوانی جمعیت سازمان را ارتقا و کیفیت کار را افزایش می دهد.

وی افزود: از طرفی سازمان از نسل های مختلف و متنوعی تشکیل شده که لازم است با توجه به راهبرد جوانی جمعیت، بازنگری نسبت به آن اتفاق بیفتد. از همین جهت همت ما این است که کارمندان محترم بتوانند با کمترین دغدغه نسبت به ارایه خدمات اقدام کنند.

محمودی در ادامه گفت: مسکن دار شدن بخشی از دغدغه های افراد برای تشکیل خانواده و تاهل فرزندان و دوران بازنشستگی است که رابطه مستقیم با افزایش و رونق تولید در کشور دارد. لذا تلاش ما این است که نهضت تامین مسکن همکاران سازمان را آغاز کنیم و این رویکرد ما برآمده از یکی از راهبردهای اصلی دولت محترم است و در این راستا از ظرفیت های داخلی و خارجی سازمان استفاده می کنیم. در واقع توجه به معیشت خانواده، باعث ایجاد فراغت در خانواده ها نسبت به این امر بسیار مهم می شود که در افزایش بهره وری آنها موثر است. از این رو تلاش می کنیم اولاً همکاران و در ادامه بازنشستگان سازمان بتوانند از مواهب مسکن تعاونی برخوردار شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی همچنین گفت: در راستای توسعه خدمات رفاهی کارکنان شریف سازمان تامین اجتماعی نیز تلاش می شود تا امکانات و خدمات رفاهی ما در مراکز پرتردد متمرکز شده و سازماندهی جدید پیرامون این موضوع در دستور کار قرار بگیرد. نوسازی و هتلینگ مراکز رفاهی سازمان نیز در دستور کار است تا خدمات رسانی به همکاران محترم به بهترین نحو انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسالت سازمان تامین اجتماعی ایجاد حال خوب در جامعه است – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسالت سازمان تامین اجتماعی ایجاد حال خوب در جامعه است – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.