رفتار عجیب شهربانو منصوریان در قامت یک مدال آور!

رفتار عجیب شهربانو منصوریان در قامت یک مدال آور!

رفتار عجیب و غریب شهربانو منصوریان در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران هنگام اهدای جوایز رشته ووشو با حضور وزیر ورزش و جوانان، موجب تعجب اهالی ورزش و بینندگان شده است!

به گزارش گیلی نت، آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران سال 1402 امروز (سه شنبه 18 اردیبهشت) با حضور ابراهیم رییسی رییس جمهور، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، قهرمانان و مدال آوران ورزش، رییسان فدراسیون های ورزشی و … در سالن اجلاس سران برگزار شد.

در شرایطی که اهدای جوایز برخی رشته های ورزشی با حضور رییس جمهور انجام شد اما زمانی که نوبت به فدراسیون ووشو رسید، خواهران منصوریان به همراه امیر صدیقی رییس فدراسیون ووشو در جایگاه حضور پیدا کردند اما شهربانو منصوریان در شرایطی که برآشفته به نظر می رسید جمع وزیر ورزش، رییس فدراسیون و خواهرش را ترک کرد و از جایگاه پایین رفت.

در مورد رفتار امروز شهربانو منصوریان که از تلویزیون به صورت زنده پخش شد این سوال مطرح است که به چه علت چنین رفتاری از وی سر زده؟ آیا بروز چنین رفتارهایی از فردی که خود را قهرمان می داند و به عنوان نماینده ویژه رشته ووشو با حضور خواهرش و رییس فدراسیون ووشو که علی رغم محدودیت حضور ورزشکاران و روسای فدراسیون های ورزشی در این مراسم به دلیل تعداد بالای جامعه ورزش و کمبود فضای سالن اجلاس سران در جایگاه اهدای جوایز حضور یافته بود، حرفه ای است؟

بهتر نبود اگر منصوریان حتی اگر نسبت به مساله ای گلایه و اعتراض دارد، رفتار خود را در قامت یک ملی پوش و نماینده جامعه ووشو مدیریت می کرد و شان یک ورزشکار و قهرمان را در برنامه زنده تلویزیونی حفظ می کرد تا تصویر نامناسبی در اذهان از ورزشکاران شکل نگیرد؟

امیر صدیقی در گفت وگو با گیلی نت، درباره حواشی که رفتار شهربانو منصوریان، ملی پوش ووشوی ایران در مراسم تجلیل از مدال آوران ورزش کشور با حضور رییس جمهور به همراه داشت، توضیح داد: خود شهربانو هم گفته است که من قهر نکردم و واقعا موضوع آنطور نیست که به چشم آمد.

رییس فدراسیون ووشو ادامه داد: ملی پوشان ما یک ساعت قبل از شروع مراسم به تهران رسیدند و خیلی خسته بودند. وقتی آنجا بودند شهربانو هم استرس داشت که زودتر پیش فرزند خود برود و کمی زودتر پایین آمد و حتی در عکس گروهی هم هست. اتفاقی نیفتاد. البته من آنجا متوجه نشده بودم.

او در واکنش به این موضوع که در ویدیو منتشر شده به نظر می رسد شهربانو منصوریان ناراحت است، اظهارکرد: من یک صحبت هایی از طرف شهربانو خواندم که گفته است من از خواهر خودم الهه ناراحت شدم و مشکلی با کس دیگر نداشتم. 

صدیقی در پایان صحبت های خود گفت: در حقیقت قهری نیست و خود ایشان هم گفته اند که مشکلی نداریم، از وزیر و رییس جمهور هم تشکر میکنم که این مراسم خیلی سریع برگزار شده و جوایز پرداخت شد.

شهربانو منصوریان نیز در آخرین اظهارات خود راجع به این موضوع گفت: ما تازه از سفر برگشته بودیم و دوست داشتم سریع پیش فرزندم بروم. ناراحتی من هم از خواهرم الهه بود و از کس دیگری ناراحت نبودم.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفتار عجیب شهربانو منصوریان در قامت یک مدال آور!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفتار عجیب شهربانو منصوریان در قامت یک مدال آور!"، کلیک کنید.