رقابت دو بازی ایرانی برای کسب جایزه فستیوال 2024 بازی سال منا

رقابت دو بازی ایرانی برای کسب جایزه فستیوال 2024 بازی سال منا

دو بازی ایرانی نامزد دریافت جایزه از فستیوال بازی سال منا (MENA Games Industry Awards 2024)شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت، با اعلام اسامی فینالیست های بخش های مختلف فستیوال MENA Games Industry Awards 2024، دو بازی «امپراتور های قلابی» از استودیو «پرشالند» و «پسرخوانده» از استودیو «پاییزان» نامزد دریافت جایزه از این فستیوال شدند.

بازی پسرخوانده از تولیدات استودیو پاییزان در بخش «بومی سازی» نامزد دریافت جایزه شده است. نکته جالب و هیجان انگیز اینکه بازی پسرخوانده در این بخش باید با بازی مطرح  Assassin’s Creed Mirage از تولیدات یوبیسافت، برای کسب جایزه نخست این بخش رقابت کند.

در این بخش این جایزه به استودیو هایی اعطا می شود که سال گذشته بازی هایی را در زمینه های بومی سازی پشتیبانی کرده اند. همچنین تضمین می کنند که هم نسخه های جدید و هم به روزرسانی های جدید با کمترین مشکلات ممکن منتشر شوند و به طور مناسب برای بازار های هدف MENA بومی سازی شوند.

اما دیگر بازی ایرانی کاندید دریافت جایزه از این فستیوال یعنی امپراتور های قلابی ساخته مهرداد رضایی در استودیو پرشالند، در بخش مهم «بازی سال منا» نامزد دریافت جایزه شده است. رقابت در این بخش نیز با توجه به دیگر بازی های نامزد دریافت جایزه، بسیار سخت و تنگاتنگ خواهد بود.

جایزه این بخش بر اساس خلاقیت، مکانیک بازی، دستاورد های فنی، هنری و شنیداری، نوآوری، درگیر شدن با مخاطب و موفقیت های انتقادی و تجاری به بازی برگزیده اعطا می شود.

اعلام اسم بازی امپراتور های قلابی در فهرست نامزد های بازی سال فستیوال منا در حالی اتفاق افتاده است که این بازی به تازگی جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت از فستیوال «گیم کانکشن» آمریکا را کسب کرده است.

فهرست نهایی متخبان این فستیوال توسط هییت داوری متشکل از بیش از 80 متخصص صنعت بازی در حال رای گیری است و برندگان در روز پنج شنبه 2 می (13 اردیبهشت)، به عنوان بخشی از اجلاس گیم اکسپو دبی 2024 معرفی خواهند شد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت دو بازی ایرانی برای کسب جایزه فستیوال 2024 بازی سال منا" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت دو بازی ایرانی برای کسب جایزه فستیوال 2024 بازی سال منا"، کلیک کنید.