سمنان میزبان جشنواره رضوی می شود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

سمنان میزبان جشنواره رضوی می شود - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، محمد امین حقیقت ظهر پنجشنبه در نشست خبری با حضور رسانه ها به میزبانی کانون فرهنگی مساجد سمنان بیان کرد: طی دهه کرامت جشنواره جشن های رضوی در استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره از 21 تا 31 اردیبهشت همزمان با دهه کرامت برگزار می شود، افزود: مساجد و محلات طی دهه کرامت میزبان این جشن های خواهد بود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با بیان اینکه این جشنواره در واقع مجموعه جشن های محله ای و مسجد محور دهه کرامت است، تاکید کرد: فعالیت های خودجوش و ابتکاری از محورهای جشنواره جشن های رضوی در استان سمنان است.

حقیقت با بیان اینکه محله آرایی و مسجد آرایی از جمله محورهای این جشنواره است، تاکید کرد: برگزاری مجالش جشن و سرور در کنار برنامه های فرهنگی، هنری، برپایی مواکب و ایستگاه های صلواتی و… از جمله دیگر محورهای این جشنواره است.

وی با بیان اینکه مردم از این مراسم در محلات خود تصویر و ویدیو تهیه و ارسال می کنند، افزود: تشکل ها و نهادهای مردمی می توانند تصاویر و فیلم فعالیت ها را به شماره 09999025316 و یا آی دی @masjed_sem در پیام رسان ایتا ارسال نمایند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان بیان کرد: این جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت کانون های خدمت رضوی، سازمان بسیج مساجد و محلات و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد و ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سمنان میزبان جشنواره رضوی می شود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سمنان میزبان جشنواره رضوی می شود – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.