شهید آیت الله رییسی به دنبال کشف حلقه های فساد و مبارزه با آن ها بود

شهید آیت الله رییسی به دنبال کشف حلقه های فساد و مبارزه با آن ها بود

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت:شهید آیت الله رییسی به دنبال کشف حلقه های فساد و مبارزه با آن ها بود.

به گزارش گیلی نت، حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح در مراسم بزرگداشت شهید آیت الله رییسی و همراهان والامقامشان که با حضور گسترده هییات مذهبی و مردم ولایتمدار شهرضا برگزار شد، با بیان ویژگی های شاخص شهید آیت الله رییسی با استناد به پیام مقام معظم رهبری و اظهارات روز گذشته ایشان در دیدار سران گفت: مقام معظم رهبری در پیام تسلیت و دیدار سران کشورهای مختلف رییس جمهور شهید را فردی عالم، مجاهد، مردمی، باکفایت، پرتلاش، خادم الرضا علیه السلام، بزرگوار، فداکار، با تلاش بی وقفه در خدمت به مردم و به کشور و به اسلام که خستگی نمی شناخت و خدمتگزار صمیمی و مخلص و با ارزش برای مردم خطاب کرد. شخصیتی که صلاح و رضایت مردم را که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح  می داد.

وی در بخش دیگر سخنرانی با تمجید از روحیه فسادستیزی آیت الله رییسی خاطر نشان ساخت: ایشان هر کجا بود به دنبال کشف حلقه های فساد و مبارزه با آن ها بود، همانگونه که در آستان قدس رضوی اقدامات بسیار موثری انجام داد و همچنین در اولین روزهای تصدی ریاست قوه قضاییه با عناصر مُفسد در درون دستگاه، با قاطعیت برخورد نمود و در مقام ریاست جمهوری نیز جزو پیشگامان کشف و مبارزه با  فساد شد.

عضو شورای عالی قضایی قوه قضاییه، آیت الله رییسی را شخصیتی بر آمده از خانواده ای فقیر و البته مومن و متقی دانست که در پنج سالگی پدر بزرگوارش را از دست داد و بنا به فرمایش خودش، طعم فقر را با تمام وجود چشیده بود، فلذا ایشان به شدت دنبال رسیدگی به تمام اقشار جامعه خصوصا محرومان اقتصادی بود.

پورخاقان با اشاره به پیام تسلیت بسیاری از سران جهان، حضور چشمگیر مقامات عالی رتبه دنیا در ایران برای ادای احترام به ایشان و اعلام عزای عمومی در بین حدود دو میلیارد جمعیت دنیا را نشانه موفقیت دیپلماسی عزت مندانه ایشان با دنیا دانست.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح از شهید امیرعبداللهیان نیز به عنوان دیپلماتی مجاهد، انقلابی و مدافع جبهه مقاومت تمجید کرد و بیان داشت: در دوران سکانداری وزارت خارجه توسط ایشان، هماهنگی میدان و دیپلماسی موجب شد پس از عملیات غرورآفرین وعده صادق نگاه دنیا خصوصا قدرت های جهانی نسبت به ایران تغییر اساسی پیدا کند.

وی در پایان اظهار داشت: باید در انتخابات هشتم تیر ان شاءالله با حضور پرشور مردم ولایتمدار به فردی با ویژگی های ارزشمند آیت الله رییسی رای دهیم تا این دستاوردها حفظ شود.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید آیت الله رییسی به دنبال کشف حلقه های فساد و مبارزه با آن ها بود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید آیت الله رییسی به دنبال کشف حلقه های فساد و مبارزه با آن ها بود"، کلیک کنید.