شورای عالی امنیت ملی: پاسداری از مرزها و امنیت ملی تحت پایش و مراقبت جدی است

شورای عالی امنیت ملی: پاسداری از مرزها و امنیت ملی تحت پایش و مراقبت جدی است

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در اطلاعیه ای ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور و وزیر امور خارجه و دیگر همراهان سانحه سقوط بالگرد اعلام کرد: پاسداری از مرزها و حوزه های امنیت ملی همچنان تحت پایش و مراقبت جدی نهادها و دستگاه های امنیتی، انتظامی و نیروهای مسلح است.

به گزارش گیلی نت، متن اطلاعیه دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی شهادت تلخ و جانسوز خادم الرضا، حضرت آیت الله رییسی، رییس محترم جمهوری اسلامی ایران و رییس شورای عالی امنیت ملی، و همراهان را در حادثه سقوط بالگرد، به محضر امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و نایب گران قدرشان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کند.

شهید بزرگوار، آیت الله رییسی با خدمات صادقانه و بی منت خود از ابتدای انقلاب اسلامی تا آخرین لحظه شهادت خود، ثابت کرد که “خدمت به مردم و همراهی با آنان را” مهمترین و اصیل ترین سرمایه برای بسط و تعمیق امنیت ملی می شمرده است. خدمتگزاران مردم شریف ایران اسلامی در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، توجه همگان را به نکات ذیل جلب می کنند:

1. تداوم تلاش خستگی ناپذیر همه کارگزاران امنیت ملی منطبق بر الگوی خدمت صمیمی، مخلصانه، مجاهدانه و صادقانه و امنیت ملی مردم محور رییس جمهور شهید، مورد اهتمام قرار داشته و خواهد داشت.

2. پاسداری از مرزها و حوزه های امنیت ملی همچنان تحت پایش و مراقبت جدی نهادها و دستگاه های امنیتی، انتظامی و نیروهای مسلح است.

3. پشتیبانی کلیه نهادها و دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی، لشگری و کشوری از معاون محترم اول رییس جمهور به عنوان مدیر قوه مجریه در دوره انتقالی مورد تاکید است.

4. سیاست های سازنده جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، با تاکید بر پیشبرد سیاست همسایگی دولت و در ادامه تلاش های وزیر خارجه شهید و عضو مجاهد و فعال شورای عالی امنیت ملی، جناب آقای دکتر امیر عبداللهیان، همچنان با قوت تداوم خواهد یافت.

5. روح بلند و خون شهدای حادثه اخیر الهام بخش و دستمایه ی انسجام و همگرایی ملی است و رفتار عموم مردم، نخبگان و گروه های سیاسی نشان داد که به این سرمایه عظیم به عنوان یکی از اصلی ترین مقوّمات امنیت ملی به خوبی وقوف داشته و قدردان آن هست.

6. حضور یکپارچه، گسترده و فراگیر مردم و مسیولین، گروه ها و طیف های مختلف سیاسی و اجتماعی در مراسم وداع و تشییع رییس محترم جمهور شهید و سایر شهدای گرانقدر این حادثه، متضمن ثبات و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شورای عالی امنیت ملی: پاسداری از مرزها و امنیت ملی تحت پایش و مراقبت جدی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شورای عالی امنیت ملی: پاسداری از مرزها و امنیت ملی تحت پایش و مراقبت جدی است"، کلیک کنید.