شکایت هیات فوتبال گیلان از مدیرعامل پرسپولیس – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

شکایت هیات فوتبال گیلان از مدیرعامل پرسپولیس - خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیلی نت، با توجه به هتک حرمت رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران به لهجه و گویش مردمان گیل و دیلم در یکی از برنامه های تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، هیات فوتبال گیلان به جهت حفظ شانیت مردم گیلان و آثار ناشی از بروز هرگونه رفتارهای مشابه آتی بر لهجه ها، گویش ها و زبان های ایران عزیز تقاضای رسیدگی عاجل و شایسته از ریاست کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال کرد.

متن نامه بدین شرح است:

جناب آقای یونس اسدی مقدم

ریاست محترم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام؛

به استحضار عالی می رساند در برنامه فوتبال برتر از شبکه سوم سیما، روز دوشنبه در مورخ 14 خرداد ماه 1403 میهمان برنامه، سرپرست گیلک زبان باشگاه استقلال تهران بوده که مشتکی عنه (رضا درویش مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران) در رسانه ملی اقدام به هتک حرمت به زبان گیلکی نموده اند که این امر موجبات تکدر خاطر هم استانی های معظم و همچنین اهالی ورزش بخصوص خانواده بزرگ فوتبال را فراهم نموده است علیهذا نظر به اینکه هر گونه دعوی در این خصوص در صلاحیت کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال می باشد، به موجب حفظ شانیت مردم گیلان و آثار ناشی از بروز هرگونه رفتارهای مشابه آتی بر لهجه ها، گویش ها و زبان های ایران عزیز تقاضای رسیدگی شایسته از آن ریاست مورد استدعا است.

گفتنی است؛ در بامداد سه شنبه هفته گذشته رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در جدال لفظی با سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران در یکی از برنامه های تلویزیونی کلماتی را به کار برد که موجی از واکنش ها را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت و خود او نیز خیلی سریع نسبت به کلمات به کار برده شده عذرخواهی کرد اما اکنون هیات فوتبال گیلان به طور رسمی به دنبال احقاق حقوق مردم گیلان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکایت هیات فوتبال گیلان از مدیرعامل پرسپولیس – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکایت هیات فوتبال گیلان از مدیرعامل پرسپولیس – خبرگزاری گیلی نت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.