صندوق ها آفلاین هستند/ شمارش آرا پس از اتمام رای گیری آغاز می شود

صندوق ها آفلاین هستند/ شمارش آرا پس از اتمام رای گیری آغاز می شود

سخنگوی شورای نگهبان افزود: سیستم احراز هویت بصورت برخط متصل است ولی صندوق اخذ رای بر اساس هماهنگی هایی که شده بصورت آفلاین است و بعداز اتمام رای گیری شمارش آرا را خواهیم داشت و لذا هیچ کسی پیش از اتمام رای گیری اطلاع ندارد که در صندوق آفلاین چه می گذرد.

طحان نظیف ادامه داد: این اطمینان را به مردم شریف می دهم که مثل شیوه دستی، بعداز اتمام رای گیری آغاز فرآیند شمارش آرا را داریم و الان کسی اطلاعی از آنچه در صندوق رای هست ندارد. بعد از شمارش آرا، مجری انتخابات یعنی وزارت کشور نتایج را مثل ادوار گذشته اعلام خواهد کرد.

وی ادامه داد: تاکنون تخلفی جدی گزارش نشده است، قانون یک مدت یک هفته ای را برای مردم عزیز و داوطلبان پیش بینی کرده که چنانچه شکایاتی دارند و اسناد و مدارکی دارند به شورای نگهبان منتقل کنند.

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: داوطلبان می توانند از طریق سامانه داوطلب و عموم مردم نیز از طریق سامانه مردم ناظر می توانند موارد را به ما منعکس کنند. بعداز اتمام این مهلت بررسی های لازم را انجام خواهید داد و با لحاظ این بررسی ها، صحن انتخابات را در حوزه های انتخابیه اعلام خواهیم کرد و انشاءالله در اوایل خرداد این اعلام انجام می شود.

طحان نظیف اظهار کرد: از مردم تشکر می کنم که زمان سنجی دارند و انتخاب خود را پای صندوق اخذ رای انجام می دهند و از انتخاب و تعیین سرنوشت خود استفاده می کنند؛ مردم امروز کار ناتمام مرحله قبل را امروز مردم عزیزمان به اتمام می رسانند و تا زمانی که اعلام می شود، فرصت هست و عوامل اجرایی و نظارتی هم موظفند آرای تک تک افراد را اخذ کنند.

وی افزود: شورای نگهبان و سامانه هایی که معرفی کردیم در خدمت مردم هستیم تا اگر نکاتی دارند به این سامانه ها اعلام کنند و این اطمینان را به مردم خواهیم داد که از آرای آنان مراقبت کنیم و نتیجه را بر اساس آنچه مورد نظر و اراده و همت مردم است پاسداری کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صندوق ها آفلاین هستند/ شمارش آرا پس از اتمام رای گیری آغاز می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صندوق ها آفلاین هستند/ شمارش آرا پس از اتمام رای گیری آغاز می شود"، کلیک کنید.