ضرر 1000 میلیاردی پورتو با جدایی طارمی

ضرر 1000 میلیاردی پورتو با جدایی طارمی

به گزارش خبرگزاری گیلی نت؛ پورتو 16میلیون یورو از طارمی ضرر دید»، این گزارش امروز (سه شنبه) نشریه آبولا پرتغال از ضرر بزرگ باشگاه پرتغالی از جدایی رایگان ستاره تیم ملی ایران است.باشگاه پورتو می توانست با فروش به موقعه ارزشمندترین فوتبالیست ایران، 2 مهاجم جوان با این پول جذب کند.

به نقل از فارس طارمی با درخشش در پورتو در تابستان گذشته مشتریان بزرگی پیدا کرد. اینتر، میلان، تاتنهام، سویا، آرسنال و ناپولی از جمله باشگاه های علاقه مند به ستاره ایرانی بودند.اما تابستان گذشته میلان مشتری اصلی و جدی طارمی بود حتی با بازیکن ایرانی به توافق رسید اما در آخرین گام پورتو حاضر به فروش مهاجم ملی پوش خود با مبلغ 16 میلیون یورو نشد و 20 میلیون خواست تا این انتقال صورت نگیرد.طارمی در نهایت در پورتو ماند اما در زمستان با رقیب سنتی میلان یعنی اینتر به توافق رسید تا تابستان پیش رو به صورت رایگان راهی سری آ شود.

نشریه پرتغالی گزارش می دهد که مدیران باشگاه پورتو یک سال به اتمام قرارداد طارمی می توانستند با فروش این ستاره «درآمدزایی خوبی داشته باشند».بر اساس گزارش نشریه گازتا دلو اسپورت ایتالیا، طارمی کانون توجه میلان و اینتر بود ولی این قهرمان سری آ بود که موفق شد «مهاجم ایرانی را بدون پرداخت پولی به سری آ بیاورد».

داستان پورتو با طارمی و جدایی این ستاره ایرانی از باشگاه پرتغالی بعد از 4 سال درخشش بدون پرداخت پولی تنها داستان نقل و انتقالات فوتبال جهان به این شکل نیست.کیلیان امباپه هم مسیری مثل طارمی رفت و باشگاه پاری سن ژرمن هم مجبور است گران ترین فوتبالیست دنیا با ارزش 180 میلیون یورو را به صورت رایگان در اختیار باشگاه ریال قرار دهد.

نشریه اوجوگو پرتغال می نویسد که مدیریت باشگاه پورتو می توانستند با برخورد بهتر با پیشنهادات رسیده در تابستان گذشته و فروش به موقعه طارمی 16 میلیون یورو کسب کنند.اما نشریه رکورد پرتغال گزارش می دهد که پورتو تابستان گذشته اگر طارمی را به میلان می فروخت جایگزین مناسبی برای این بازیکن در خط حمله اش نداشت و از کورس قهرمانی بازمی ماند.

سایت پورتو نیوز می نویسد که مدیریت باشگاه پورتو می توانستند یک سال مانده به پایان قرارداد طارمی با او مذاکره کنند و قراردادش را تمدید کنند و از طرفی با جذب مهاجمان جدید برای او جایگزینی در آینده پیدا می کردند تا با نگه داشتن طارمی در این فصل از کورس قهرمانی عقب نمی افتند و با فروش این بازیکن در تابستان پیش رو دست خالی هم نمی ماندند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرر 1000 میلیاردی پورتو با جدایی طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرر 1000 میلیاردی پورتو با جدایی طارمی"، کلیک کنید.