عکس | پسر کو ندارد نشان از پدر!

به گزارش خبرگزاری گیلی نت؛ در بازی تیم های هوادار برابر مس سونگون جام حذفی یک اتفاق جالب رخ داد و مسعود شجاعی سرمربی جوان این تیم به دو چهره جدید اما نام آشنا میدان داد. آرشا شکوری دروازه بان تیم جوانان ایران که در رقابت های جام جهانی به خاطر عملکرد خوبی که داشت نامش مطرح شد، در حالی که تنها 17 سال سن داشت، درون دروازه هوادار قرار گرفت.

آرشا همانطور که بعد از بازی های درخشانش در تیم جوانان ایران مشخص شد، فرزند هادی شکوری بازیکن سابق تیم های پاس، استقلال و ذوب آهن است. اما او تنها فرزند یک بازیکن سرشناس سابق فوتبال ایران نبود چرا که کسری رحمتی نیز در دقیقه 85 بازی با نظر مسعود شجاعی به جای امیرحسین پورمحمد به زمین رفت. کسری که 20 ساله است فرزند کیانوش رحمتی هافبک سابق تیم های سایپا، پاس و استقلال است که اکنون در کنار جوادنکونام روی نیمکت آبی ها می نشیند.

در حالی که آرشا پیش از این و در بازی های رده پایه ملی و به واسطه نسبت فامیلی اش با هادی شکوری حسابی نامش در فوتبال ایران پیچیده بود، اولین بازی کسری به این معنا بود که او پرچم خانوادگی را از دست پدرش گرفته است.

هرچند او برخلاف پدرش که یک هافبک دفاعی کلاسیک بود؛ در پست دفاع وسط بازی می کند. این اتفاق آنقدر برای کیانوش رحمتی جالب بود که او به مناسبت اولین بازی پسرش در لیگ برتر ایران یک پست اینستاگرامی گذاشت و این اتفاق را به فرزندش تبریک گفت.

عکس | پسر کو ندارد نشان از پدر!

احتمالا در آینده نیز بازهم نام های آشنای بیشتری را در فوتبال ایران خواهیم شنید همانطور که در گذشته نیز کسانی مثل محمد پروین، اردلان آشتیانی و آتیلا حجازی نیز نام خانوادگی شان را در فوتبال ایران برای مدتی طولانی تر مطرح کردند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | پسر کو ندارد نشان از پدر!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | پسر کو ندارد نشان از پدر!"، کلیک کنید.