فراهانی: تنها شرمندگی برایمان ماند/ امیدوارم فردا طلسم ناکامی مان شکسته شود

فراهانی: تنها شرمندگی برایمان ماند/ امیدوارم فردا طلسم ناکامی مان شکسته شود

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران گفت: تنها چیزی که برای مان ماند شرمندگی است امیدوارم فردا برابر ترکیه به برتری برسیم و طلسم ناکامی مان شکسته شود.

به گزارش گیلی نت، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 از روز سه شنبه 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری می شود.

تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در این هفته در سالن همایش های غرب ژاپن در شهر کوکورا به مصاف بلغارستان رفت و سه بر دو نتیجه را به حریف واگذار کرد.

علیرضا فراهانی مصلح آبادی پس از شکست تیم ملی والیبال ایران برابر بلغارستان اظهار کرد: رقابت جذابی بود اما نتیجه به هیچ وجه خوب نبود. می دانم این حرف تکراری است. بازیکنان تمام تلاش شان را می کنند و هیچ شکی در این موضوع نیست اما نتیجه به دست نمی آید و تنها چیزی که برای مان ماند شرمندگی است امیدوارم فردا برابر ترکیه به برتری برسیم و طلسم ناکامی مان شکسته شود.

او با اشاره به بدشانسی تیم ملی والیبال ایران گفت: نمی دانم چطور بگویم، همه تلاش مان را در تمامی مسابقات کردیم اما در نهایت با دو یا سه امتیاز نتیجه را از دست می دهیم. مقابل کوبا، آرژانتین، صربستان و… این اتفاق رخ داد درحالی که می توانستیم در چهار دیدار به برتری برسیم و امروز هم می توانستیم برابر بلغارستان به برتری برسیم اما این اتفاق رخ نداد.

فراهانی درباره عملکرد خود برابر بلغارستان گفت: خدا را شکر نمایش خوبی داشتم اما واقعیت این است زمانی که تیم، نتیجه لازم را کسب نکرده است عملکرد شخصی اهمیتی ندارد.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراهانی: تنها شرمندگی برایمان ماند/ امیدوارم فردا طلسم ناکامی مان شکسته شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراهانی: تنها شرمندگی برایمان ماند/ امیدوارم فردا طلسم ناکامی مان شکسته شود"، کلیک کنید.