قدردانی امام جمعه بندرعباس از سفر رییس قوه قضاییه به هرمزگان

قدردانی امام جمعه بندرعباس از سفر رییس قوه قضاییه به هرمزگان

گیلی نت/هرمزگان امام جمعه بندرعباس گفت: از سفر پر خیر و برکت رییس قوه قضاییه و مسوولان ارشد قضایی به استان هرمزگان و دستاوردهایی که در حوزه قضایی شامل این استان شد، تشکر می کنم.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در هرمزگان امروز (14 اردیبهشت ماه) در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: در این سفر، مسوولان ارشد قوه قضاییه رییس عدلیه را همراهی کردند و با حضور در شهرستان ها مشکلات مردم را بررسی و احصا و با جمع بندی رفع کردند.

وی بیان کرد: انبارهای گمرکات استان که دپو شده و بلاتکلیف بود در هر صورت باید تعیین تکلیف شود و کالا دیگر انبار نشود. با بررسی ای که انجام شد در حوزه اموال تملیکی و مواردی برخورد و توبیخ شدند و کار به روال عادی برگشت.

او ادامه داد: دشمن در بخش های مختلف از منزوی کردن تا دور زدن کریدورهای ارتباطی، جاده ابریشم و مسایل اقتصادی به دنبال منزوی کردن ایران بود، اما با عملیات «وعده صادق» کل معادلات و محاسبات دشمن را به هم زدیم و حالا نوبت «وعده صادق» دوم است که همان اقتصاد است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بیان کرد: در «وعده صادق» اقتصادی باید سفره های مردم دیده شود و به حل مشکل سفره مردم، کنترل تورم، شعار سال که جهش تولید و مشارکت مردمی است، بپردازد.

عبادی زاده تاکید کرد: بیداری جامعه نخبگانی در غرب، نوید خوبی است که اساتید دانشگاه ها و دانشجویان در میدان آمدند و از مظلوم دفاع می کنند و کتک می خوردند و زندانی می شوند. امروز غرب دارد خودزنی می کند و آمریکا تمام آبروی خود و شعارهای پوچ و تو خالی خود را پای رژیم صهیونیستی خرج می کند.

وی ادامه داد: امروز دنیا می بیند که جرقه بیداری نخبگانی غرب، بشارت یک آینده بهتر را می دهد و پایه های پوشالی نظام لیبرال دموکراسی غرب را از بین می برد. برخورد خشونت آمیز پلیس را ببینید، وضعیت مواجهه پلیس با دانشجویان آمریکایی که بیش از 1000 نفر را دستگیر کردند.

عبادی زاده افزود: میخ آخر آمریکا بر تابوت صهیونیستی زده می شود و ما باید منتظر تشییع جنازه این مرده متحرک باشیم.

پایان خبر گیلی نت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی امام جمعه بندرعباس از سفر رییس قوه قضاییه به هرمزگان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی امام جمعه بندرعباس از سفر رییس قوه قضاییه به هرمزگان"، کلیک کنید.