قطار دولت در ایستگاه بعدی/ مسیر خدمت را چگونه ریل گذاری کنیم؟

قطار دولت در ایستگاه بعدی مسیر خدمت را چگونه ریل گذاری کنیم؟

مسیر خدمت به ملت شریف ایران با شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی ناتمام نمی ماند بلکه با تمهیدات درست به گونه ای ریل گذاری خواهد شد که قطار دولت آتی در آن طبق نقشه راه مقام معظم رهبری طی طریق کند.

گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گیلی نت- عماد نجار: حادثه دل خراش سقوط بالگرد حامل ریاست جمهوری، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار تبریز قلوب مردم ایران را آکنده از غم و اندوه کرد حال آنکه نمی توان شرایط کشور را در اضلاع مختلف و پیشرو نادیده گرفت و بجا است تا حاکمیت برای شرایط پس از مراسم عزاداری تمهیدات ویژه ای را بیندیشند تا ماموریت خطیری که بر دوش شهید خدمت بود به سلامت و کیفیت در مسیر پیشرفت حرکت کند تا سرمنزل مقصودان ان شاءالله.

این مسیر سخت و مملو از موانع را با نگاهی اجمالی مورد بررسی قرار می دهیم:

ابتدا اینکه برگزاری مراسمات احترام و تشییع و خاک سپاری شهدا به طور پرشور، انقلابی و کامل برگزار شود آن چنان که دیدیم مراسم تشییع پیکرهای شهدا بعد از مراسم تشییع حضرت امام خمینی (ره) و سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بزرگ ترین مراسم به شمار می رود.

حضور خودخواسته مردم در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه بالگرد ریاست جمهوری حکایت از حمایت مردم ایران از حاکمیت و ولایت دارد که همچنان در همه موقعیت ها جانانه از نظام جمهوری اسلامی دفاع و حمایت می کنند. لذا مناسب است که نظام از این پتانسیل موجود و به نوعی لبیک عمومی برای شرکت در انتخاباتی منسجم جهت تداوم راه شهید خدمت در هشتم تیرماه بهترین بهره را ببرد که به نوبه خود باعث جلوگیری از اخلال در سیستم های حاکمیت خواهد شد.

مرحله بعدی مرحله پس از انتخابات است که تلاش مقامات دولتی را طلب می کند تا قطار دولت با سرنشینان مطمین و کارآمد در ریل گذاری های گذشته حرکت کند و نه تنها از سرعت این قطار به دلیل تغییر در سکان دار کاسته نشود بلکه با همان اقتدار و روشنی بر طبق نقشه راه مقام معظم رهبری طی طریق کنند.

این حرکت در مسیر با دقت و سرعت شاید بهترین پاسخ به رای و حمایت مردم از نظام در حضور مجدد انتخابات هشتم تیرماه 1403 است که به قصد انتخاب ریاست جمهوری اصلح به پای صندوق های رای می روند و منتخب خود را راهی ساختمان پاستور می کنند.

اما مسیله سوم به موضوعات امنیتی و نظامی در داخل و مرزهای کشور اسلامی ایران برمی گردد که حاکمیت با تمام ارکان اطلاعاتی و امنیتی خود برای ایجاد شرایط امن در برگزاری مراسمات ازجمله تشییع و پسا تشییع، انتخابات و امثالهم همچنین، حضور مقامات بلندپایه کشورهای خارجی در داخل تلاش مضاعفی داشته باشد.

به طورمعمول در سابقه تاریخی دیگر کشورها و مجامع هنگامی که این گونه رخدادها صورت می گیرد دشمنان با سوءاستفاده از بحران های اجتماعی و سیاسی و تا حدی امنیتی اقدام به خرابکاری و مداخلاتی داشته اند تا شرایط را برای سهم خواهی ها، نفوذ و انواع هجمه ها فراهم آورند. ولی این طوفان با درایت مقامات دولتی و اعلام حمایت کامل تمامی توان نیروهای مسلح از دولت و با یاری خداوند متعال فرو خواهد نشست.

نگارنده ضمن بیان موارد فوق از اشراف دقیق و حضور پرتلاش نیروهای سیاسی در روز دوم حادثه یاد می کند که پس از تعیین معاون اول رییس جمهور به عنوان سرپرست ریاست جمهوری و برگزاری جلسه اجلاس سران به دعوت محمد مخبر، کلیه امور کشوری، امنیتی و حاکمیتی به حالت عادی بازگشته است و تحت نظارت دقیق مسیولان ذی ربط قرار دارد تا زمان برگزاری انتخاباتی دقیق و بی شایبه که این موارد ازجمله دستاوردهای رییس جمهور شهید دکتر سید ابراهیم رییسی در انتخاب نیروهای کابینه خود بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطار دولت در ایستگاه بعدی/ مسیر خدمت را چگونه ریل گذاری کنیم؟" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطار دولت در ایستگاه بعدی/ مسیر خدمت را چگونه ریل گذاری کنیم؟"، کلیک کنید.